2733
2734
عنوان

رب خونگی امسال کیلو چند میفروشن؟

983 بازدید | 133 پست

از اینا که خانومها تو خونه درست میکنن.

لطفا اگر قیمت دارید و میدونید بگید نه حدسی.

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

من12خریدم ربش عالیه پارسال14خریدم 1سالم میمونه اصلا نه تغییر رنگ میده نه کپک میزنه

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طرفای ما گوجه کیلویی۱۷۰۰تا۲۰۰۰هست رب خوب و عالی میدن کیلویی ۲۵تا۲۷

اووه چه گرون! 

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
2738
من12خریدم ربش عالیه پارسال14خریدم 1سالم میمونه اصلا نه تغییر رنگ میده نه کپک میزنه

۱۲، مگه میشه،از کجا؟؟؟ من پارسال کیلویی ۲۵ گرفتم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

من شاید امسال درست کنم ایشالا

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
طرفای ما گوجه کیلویی۱۷۰۰تا۲۰۰۰هست رب خوب و عالی میدن کیلویی ۲۵تا۲۷

کدوم شهرید؟قیمت نرمال چنده کلا الان

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
شما کجا هستید؟

قزوین... الان چندساله هم خودم هم مادرشوهرم ازشون میخریم کلی مشتری داره میگه اگه حتی اندازه1قاشق کپک زد حتی1سال بعد،بیار پس بده جاش رب تازه بدم

2706