2737
2739
عنوان

بی بی چکم مثبت شد بعد سه سال انتظار 😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 890 بازدید | 66 پست
مبارکه       بین این همه خبر بد ، واقعا خوشحالم کردی.

فدات شم😍😘

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسلامتی و دلخوشی ب دنیا بیاریش عزیزه دلم امیدوارم چندتافرزندصالح و صالم گیرط بیاد ب حق ۵ تن ال عبا

مادرشدنت مبارک

😍💚     انشالله همه چشم انتظارا ب  خاستشون برسن و اگ میخان. باردار بشن 

انشالله ب زودیای زود بیان وخبره مادرشدنشونو بهمون بدن

گرگ زاده را محتاج نوازش نیست:)💜👸🏻#متاهلومتعقدب قلبش:)
2731

استارتر خوش به حالت خیلی برات خوشحال شدم❤️انشالله نینیتو سالم و سلامت بغل کنی❤️❤️

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
فدای همتون دعا کنید سالم باشه  انشالله ❤❤😘

عزیزم انشا الله خد ا نگهدارش باشه

دعای قفل کمر ببند عالیه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736