2733
2739
عنوان

یعنی توهم کرونا گرفتم دوباره ؟

97 بازدید | 15 پست

امروز تو خیابون داشتم رد می شدم از بغل یه خونه ای رد شدم که از پنجرشون کاملا بوی قلیون میومد ...

ماسکم داشتم ولی الان توهم زدم که نکنه از طریق اون دود کرونا گرفته باشم

چون بوی تند قلیون رو کاملا متوجه شدم 

به نظرتون مثلا در حد ۲ ثانیه ممکنه آدم کرونا بگیرهه؟

به خدا خسته شدم دیگه اینقدر وسواس گرفتم سر این موضوع 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب همه دود قلیونا که کرونا ندارن خوب شما ممکنه از کنار یه آدمم رد بشید بدون ماسک باشه اونم احتمال داره شمارو آلوده کنه کلا از خونه که بری بیرون احتمال مریضی هس حالا کم و زیاد

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2740

ما روز جمعه رفتیم خونه مادرشوهرم شنبه زنگ زدن گفتن تست کرونا برادرشوهرم مثبت شده من یکساعت نشسته بودم پیشش از قندون و میوه ها جلو دستش خوردم تا غروب هم با شوهرم موندیم خونشون، هیچ علامتی هم نداشته و نداره 

خوب همه دود قلیونا که کرونا ندارن خوب شما ممکنه از کنار یه آدمم رد بشید بدون ماسک باشه اونم احتمال د ...

دقیقاااا ... 

منم هی برای امیدواری میگم شاید بنده خدا کرونا نداشته باشه اصلا 

ما روز جمعه رفتیم خونه مادرشوهرم شنبه زنگ زدن گفتن تست کرونا برادرشوهرم مثبت شده من یکساعت نشسته بود ...

خوب شاید بی علامتین ولی تست بدید مثبت باشه ...

منم یکی ای دوستام فقط در حد یه گلودرد خفیف که همیشه داره علامت داشت ولی تستش مثبت بود 

خوب شاید بی علامتین ولی تست بدید مثبت باشه ... منم یکی ای دوستام فقط در حد یه گلودرد خفیف که همیشه ...

برادرشوهرم هیچگونه علامتی نداره ولی تستش مثبت شده، منم ۱۴ روز قراره خونه بمونم تا علامت نداشته باشم تست نمیدم بیمارستانا و آزمایشگاها آلوده هستن شاید مبتلا نشده باشم برم تست بدم بیمار بشم

2706