2733
2739

خواهرم موقعیت اجتماعی خیلی بالایی داره، خونه داره، ماشین داره، ۲۸ سالشه، خوشکله، هیکلش مانکنیه، موهای پرپشت و قشنگ، بدون عمل.... خیلی با اخلاق و متینه، خلاصه یه دختر بسیار ایده آل،

دو روز دیگه عقد و عروسیشه، حالا فکر میکنید داماد چجوریه؟؟؟

تو یه جمله خلاصه کنم: بجز پول هییییییییییییییچچچچچچچیییییی نداره، نه قیافه، نه تحصیلات، نه شخصیت، نه هیکل، خواهرمم یه دل نه صد دل عاشقش شده!!! اصلا من همش فکر میکنم خواهرم رو چیز خور کردن، یا همش میگم مطمئنم بخاطر پولش زنش شده، چون هیچی بجز پول نداره‌... من دو بار تا حالا دیدمش خیلی بدم اومده از شخصیتش، خیلی دروغ میگه، همش هم مثل زنها تیکه میندازه، من خودم تو همین دوبار که دیدمش، با شخصیت و ساکت نشسته بودم، دوبار به من تیکه انداخت!!! اصلا خوشم نیومد ازش، اصصصصصلا.... یه شکم گنده هم داره... اصلا بقیشو نگم بهتره.... 

به من چه به تو چه😊

گرنباشد چیزکی مردم بازهم گوه میخورند😊😆دهن مردمو نمیشه بست ولی جر که میشه داد گل که میشه گرفت صاف که میشه کرد😁برید کنار ببینم حرفشون چیه😅😂ای عزیزانم لطفا من آنم که رستم بود پهلوان نباشید😁😌همه جور تاپیکی میزنم گیر ندید بچه داری شوهر داری و ....هرچی به فکرم برسه میزنم😂هرکی دور و برم مشکل داشته باشه سوال داشته باشه تاپیک میزنم همه رو هم خودم ج میدم از طرف بقیه نمیتونم حرف بزنم😁😂😃😎مرسی که تا اینجا خوندی ادامه رو هم داشته باش😊نگید لایکم نکن ریپلی نکن پس مثل بز بشینیم نگات کنیم تو سایت گفتگو؟🤔😂بابا شل کن بزا خالی کنیم خودمونو 😂😂😂و آماااااا انقد بدم میاد از اینایی که تاپیک جنجالی میزنن بعد قفل میکنن😂خو یه دیقه مهلت بده حرف تو گلوم میمونه میترکم آخه بشرررر😒و درپایان لطفا بیشعور نباشیم لطفا قضاوت نکنیم قاضی فقط خداست و تو هرکسی رو بر اساس فرهنگ‌ و تربیتت میبینی😉یاعلی😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740