2733
2734
عنوان

پولیپ بینی دخترم

12690 بازدید | 64 پست

سلام

دخترم همین الان گف که نمیتونه ار یه طرف بینی اش نفس بکشه با چراغ قوه گوشیم نگاه کردم انگاری یه انتهای سوراخ بینی اش کیپ شده وتو نت سرچ زدن فک کنم پولیپ باشه کسی میدونه چیه؟

امشب دیگه خوابم نمیبره از استرس

دخترم چهار سالشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

پسرم دماغش ضربه خورد بعد نه خونی نه کبودی  فقط شب بعدش سرش درد میکرد با چشماش  بعد هم دماغش کیپ شد دکتر بردم عکس گرفتم گفتن چیزی نیست گفتم این تو دماغش چرا اینجوری گفتن عادیه ولی دلم آروم نگرفت تو نت گشتم پیدا کردم چیه بردمش متخصص فوری عمل کردن گفتن اگه دیر میومد  خیلی خطر ناک بود حتی جونش به خطر میفتاد خدا برا هیچ کسی پیش نیاره خیلی سخت بود

2740
منم به سختی دیدم زگیل چه جوریه درد نداره فقط میگه نمیتونم از این طرف نفس بکشم

انسداد بینی از علائم زودرس و اولیه هماتوم سپتوم هستش باعث برجسته شدن مخاط سپتوم به طرف داخل بینی میشه و  بینی را مسدود می‌کند. هماتوم و انسداد بینی ممکن  یکطرفه یا دوطرفه باشه برو تو نت بگرد بلای من سرت نیاد خدای نکرده

آخه من یه چیزی انتهای بینی اش میبینم

😐😂😂😂 خب انتهای بینی وصل میشه به شاخک و سپتوم و حلق دیگه خالی نیست که واسه خودت و ببین یا همسرتو.......اگ چیز برامده است قبل ورود به ناحیه قرمز یعنی تو حفره زگیل، پلیپ که دیدنی نیست

2706