2733
2734
عنوان

اقدام برای بارداری دوقلویی به روش کاملآ طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 590589 بازدید | 2198 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ماماناي دوقلو بيان گروه تل گرام ما  🤩🤩🤩🤩🤩 https://t.me/joinchat/FenW5ULwfWKjikLq1TxWTw

سلام عزیزم میشه لینک گروهو بذاری منم میخوام بیام تو گروه ممنون میشم  یا ایدی بذار تو تل گرام پیدات کنم پیام بدم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

سلام. منم 10 ساله جلوگیری ندارم ولی باردار نشدم. تازه تصمیمم جدی شد و  رفتم دکتر بهم گفت حجم تخمکام کمه. دوس دارم دوقلو باردار بشم. 

بچه بودم دکترم آپاندیس و کیست تخمدان را با هم عمل کرد باعث شد تخمکام کم بشه:-(

2728
عزیزانم لطفا سنتون -سال ازدواج -سابقه بیماری -تعداد فرزندان رو لطفا بگین در ضمن دوستانی که سن کم دار ...

30 سال ۲بار سقط داشتم یه بار ۵ هفته ۱بارم ۱۳ هفته که مول تشخیص داده شد .تیروئید دارم.کم خونی شدید

سلام دوستان من پیش دکتر حسینی رفتم مشاوره میده با یه سری رژیم و امپول و...

مشاوره تعیین جنسیت قبل از بارداری

جواب داد خدا رو شکر

البته اول خدا

قربون خدا برم

من سایت خانم دکتر براتون میزارم خیلی راهنمایی ها ی خوبی داره میتونید استفاده کنید

شماره شون هم میزارم

02177224850

http://mamisalam.com

همراه 09196099144

2740
سلام سبزانگشتی عزیز من چای دارچین و فولیک خوردم ورزش مرتب تو دو ماه که با شما آشنا شدم الا ن شکر خدا ...

سلام گلم .من الان مطلبتون رو دیدم. به سلامتی نی نی دو قلو شد یا تک؟

وقتی ارزش ها عوض میشوند ، عوضی ها با ارزش میشوند.

سلام. منم راهکار دارم 😁😁😁 میشه منم عضو کنید

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜

سلام.همینجا ادامه نمیدید؟

من تلگ رام ندارم. میخوام اقدام کنم برای دوقلویی.

یه سوال هم داشتم چرا راهکارای افراد متفاوته ؟ مثلا هر کسی یه چیزی مصرف کرده! روش واحدی نداره؟ 

به مزاج و اینا بستگی داره؟

2706