2737
2739
عنوان

اقدام برای بارداری دوقلویی به روش کاملآ طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 588413 بازدید | 2198 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماماناي دوقلو بيان گروه تل گرام ما  🤩🤩🤩🤩🤩 https://t.me/joinchat/FenW5ULwfWKjikLq1TxWTw

سلام عزیزم میشه لینک گروهو بذاری منم میخوام بیام تو گروه ممنون میشم  یا ایدی بذار تو تل گرام پیدات کنم پیام بدم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

سلام. منم 10 ساله جلوگیری ندارم ولی باردار نشدم. تازه تصمیمم جدی شد و  رفتم دکتر بهم گفت حجم تخمکام کمه. دوس دارم دوقلو باردار بشم. 

بچه بودم دکترم آپاندیس و کیست تخمدان را با هم عمل کرد باعث شد تخمکام کم بشه:-(

2731
عزیزانم لطفا سنتون -سال ازدواج -سابقه بیماری -تعداد فرزندان رو لطفا بگین در ضمن دوستانی که سن کم دار ...

30 سال ۲بار سقط داشتم یه بار ۵ هفته ۱بارم ۱۳ هفته که مول تشخیص داده شد .تیروئید دارم.کم خونی شدید

سلام دوستان من پیش دکتر حسینی رفتم مشاوره میده با یه سری رژیم و امپول و...

مشاوره تعیین جنسیت قبل از بارداری

جواب داد خدا رو شکر

البته اول خدا

قربون خدا برم

من سایت خانم دکتر براتون میزارم خیلی راهنمایی ها ی خوبی داره میتونید استفاده کنید

شماره شون هم میزارم

02177224850

http://mamisalam.com

همراه 09196099144

2738
سلام سبزانگشتی عزیز من چای دارچین و فولیک خوردم ورزش مرتب تو دو ماه که با شما آشنا شدم الا ن شکر خدا ...

سلام گلم .من الان مطلبتون رو دیدم. به سلامتی نی نی دو قلو شد یا تک؟

وقتی ارزش ها عوض میشوند ، عوضی ها با ارزش میشوند.

سلام. منم راهکار دارم 😁😁😁 میشه منم عضو کنید

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی😍✌️ وقتی میگم آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه، یعنی شبا با فکر این که صبح قرار باز چی گرون بشه با ترس و نگرانی نخوابم، یعنی یک دارو که برای یک آدم حکم نفس‌هاش هست هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه... وگرنه اگه بحث حجاب بود که حجاب من ب بابام و شوهرم هم مربوط نیست بقیه که جای خود دارن😉✌️✌️😜

سلام.همینجا ادامه نمیدید؟

من تلگ رام ندارم. میخوام اقدام کنم برای دوقلویی.

یه سوال هم داشتم چرا راهکارای افراد متفاوته ؟ مثلا هر کسی یه چیزی مصرف کرده! روش واحدی نداره؟ 

به مزاج و اینا بستگی داره؟

2706