2737
2739
عنوان

اقدام برای بارداری دوقلویی به روش کاملآ طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 592759 بازدید | 2198 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
سلام میسا جان خوش اومدی

سلام من عضو جدیدم, ببخشید میشه منم راهنمایی کنید برای دوقلوزایی؟پی سی او هستم

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 

سلام سبز انگشتی.تاپیک زدی کجارفتی؟بیا ی خبری از خودت ب ما بده عزیزم

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  

من الان دوقلو باردارم . کاملا طبیعی حتی بدون ارث ، می تونم بگم ناخواسته . چون تازه از ماه بعدش می خواستم اقدام بکنم . 

تنها موردی که می تونم بهش اشاره کنم اینکه من به مدت چندین ماه قبل بارداری فولیک اسید می خوردم و اینکه تخمدان های فعالی هم داریم خانوادگی :)) و البته به شوهرم هم قرص ویتامین welman میدادم . 

درکل واسه ما کاملا تصادفی بود ، چیزی که پزشک گفت.

بنظرم لطف خدا باید شامل بشه ، اونه که می‌دونه بهترین حالت برای هرکسی چیه.

مامان دوقلو ها . سپهر و سهند 

سلام خوبين؟؟ من تازه عضو شدم ميخوام باردار شم عااااشق دوقلو پسر هستممم

اينجام خوندم پياماتونو خيلي مفيد بود واقعا ممنونم

ميشه منم كمك كنيد؟ 

عرق بومادران خريدم دوبار خوردم اما تا خوردم پري شدم زودتر از هميشه و اينكه تازه ديدم بومادران دخترزاس

چه عرقي يا چيز خاصي بخورم بهتره

2706