2752
2734
عنوان

با چادر بودم داخل پارکینگ مامانم برام توت اورد یهو ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3060 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو از کجا میدونی؟  شوهرای ماهم هستنا خودشونو جایی خالی نمیکنن 😐

با شما خالی میکنن 

شما داری کل غریزه آدم رو زیر سوال میبری 

فرض کن یه زنی به زیبایی مونیکا بلوچی رو همه مردا از دیدنش لذت میبرن وارزپشونه با همچین زن زیبایی رابطه داشته باشن اما تواناییش رو دارن؟ خیر پس با پارتنر خودشون با تصور  مونیکا رابطه خواهند داشت این یه چیز کاملا طبیعیه 

تو کشور های خارجی هم نمیکند مرد نباید تحریک بشه(اصلا تحریک شدن مرد چیز بدی نیست) مسیولان جامعش  راه رو برای ارضا اون نیاز باز میکنن 

همینا مردم و از هر چی مذهب و اسلام و حجابه زده کردن  من‌ تو مشهد چادر و روسری سرم البته چادری ن ...

دقیقا منم برا اولین بار رفتم حرم حضرت معصومه دست بچم تو ی دستم کفشا و چادر تو ی دستم  هی شالم ی ذره می‌رفت عقب ی خانومه عین عزاییل وایساده جلوم روسریتو بیار جلو خانوم موهاتو بپوشون اصن زیارت یادم رفت بخدا وحشت کردم ازش

این تاپیک عمدی زده شده وگرنه هیچ دختر مذهبی نمیاد همچین پستی بزنه ک ب دین و مادرش توهینی بشه

خواهش میکنم قضاوت نکنین ادم حرفشو تو اینجا نگه کجا بگه من ادمی نیستم با کسی تو محیط واقعی دردل کنم 

یه مدت کمتر با مادرت رفت و آمد کنید..

بذارید بفهمن که شما ناراحت شدین ...

نه اونا شما را رها میکنن نه شما اونا رو ...ولی اینجوری میتونین غم تون را بهشون منتقل کنین

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
میگم چرا من نمتونم کسیو بلایکم؟..

سایت خرابه

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
با شما خالی میکنن  شما داری کل غریزه آدم رو زیر سوال میبری  فرض کن یه زنی به زیبایی مونی ...

عزیزم ما روزانه هزار تا مرد میبینیم ک از نظرمون خوشتیپ و زیبان نکنه ماهم خودمونو با شوهرمون خالی میکنیم ؟ این چه حرفیه ؟

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
2706