2737
2739
اون بی ارزش تر از اونه که بخوای خیلی براش زجر بکشی کلا ثبات نداره به کسی پایبند نمیمونه خدا خیلی دوس ...

آره ... ثبات نداره ... قبل منم با خیلیا بوده ... حتی می‌گفت همزمان!! چرا؟! چون اینا بهم خیانت میکردن منم بازیشون میدادم!!

می‌گفت چون اونا بد بودن بد شدم، تو خوبی من تا تهش باهاتم!! خیلی سعی کردم نشد ‌‌‌‌‌... من خوب بودم اون نخواست ...

✨🍃 فَوَقَعَ مَا وَقَعَ 🥀 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تو خونه قرص آلپرازولام یا کلردیازپوکساید دارید یه دونه بخور ارومت میکنه

نداریم ولی یه عالمه قرصای جورواجور و مسکن هست، تیغ هم هست طناب هم هست

آره ... ثبات نداره ... قبل منم با خیلیا بوده ... حتی می‌گفت همزمان!! چرا؟! چون اینا بهم خیانت میکردن ...

چرت و پرت میگه اون خودش داغونه داشته توجیه میکرده یه ادم بی بندوبار و هرزه س که چون دیگه عادت کرده و شکل گرفته شخصیتش دیگه تغییر نمیکنه همینه 

2728
نداریم ولی یه عالمه قرصای جورواجور و مسکن هست، تیغ هم هست طناب هم هست

قوی باش به خانوادت فکر کن تو برا خانوادت ارزشمندی سعی کن بیشتر باهاشون وقت تو بگذرونی تا اونو فراموش کنی 

چرت و پرت میگه اون خودش داغونه داشته توجیه میکرده یه ادم بی بندوبار و هرزه س که چون دیگه عادت کرده و ...

عوض نمیشه ... نتونستم ... از خدام بود مثل من باشه تو وفاداری ... نشد ... شکستم

قوی باش به خانوادت فکر کن تو برا خانوادت ارزشمندی سعی کن بیشتر باهاشون وقت تو بگذرونی تا اونو فراموش ...

از همه زده شدم از همه متنفر شدم خدااااام بود خدااا

چشم رو تموم دنیا بسته بودم فقط اونو میدیم

2740
خدا خیلی دوستت داره ک اینجوری رسوا شد .بخدا لیاقتتو نداشت .دوباره گولشو نخوری .از همه طرف بلاکش کن

خدا اگ دوسم داره نباید اونو سرراهم قرار می‌داد

الان هم اگ دوسم داره منو ببره پیش خودش ... خسته ام

خدا اگ دوسم داره نباید اونو سرراهم قرار می‌داد الان هم اگ دوسم داره منو ببره پیش خودش ... خسته ام

چند سالته ؟ مطمئنم یه آدم خوب سر راهت قرار میگیره روزی هزار مرتبه شکر میکنی ک با این هرزه به هم زدی .دو هفته بعد حالت خوب میشه

استاتر من درکت میکنم. منم شدایطم تا حد زیادی شبیه شما بود. دقیقا حس و حالت رو داشتم.

من خیلی دوسش داشتم خیلی ... بی نهایت عاشقش بودم، هر روز بهش میگفتم تو بهترین اتفاق زندگیمی

چطور دلش اومد ...  

ولی بجای فکر ب تمام کردن خودم...هررر کاری کردم ک ارومم کنه.

از درد دل کردن با دوستای نی نی سایتی،کتاب رمان،فیلم کمدی،پازل هزار تکه خریدم روزا مینشسم پازل میچیدم،تو دفتر مینوشتم و اشک میریختم،چقدر جوشانده ارام بخش درست میکردم و میخوردم.

ببین من تو شرایطی بودم ک هییییچ کس درکم نمیکرد.

حتی مامانم...فقط فحشم میداد،نه جرات داشتم بدش را بگم ن خوبشو...سه ماه نموم پنهانی اشک های دنیا را ریختم.

چند سالته ؟ مطمئنم یه آدم خوب سر راهت قرار میگیره روزی هزار مرتبه شکر میکنی ک با این هرزه به هم زدی ...

24 سالمه، روزی هزار بار برای داشتنش خداروشکر میکردم ...

2706