2703
2553

بعد یکساعت پیام داد عکس داداششو فرستاده بود ک ببین من خونم دروغ نگفتم

سرشب ولی با دوستش رفته بود بیرون ب منم نگفته بود

موقعی ک از پیش دوستش برمیگشت بهم زنگ زد گفت میرم خونه، وقتی هم پیامای دختره رو تو واتش دیدم و قرار. گذاشتن هرچی زنگ زدم گفت من با داداشم و دوستش ک مهمونمونه بیرونم نمیتونم جواب بدم، گفتم شما ک مهمون نداشتین گفت حالا بعد میگم، دیگ هم نه زنگ نه پیام جواب نداد

منم با دختره حرف زدم حرفاش تو تاپیک قبلمو هست

بعد که اسکرین پیامای دختره رو نشون دادم گفت همش تقصیر دوستمه بخدا فردا برات تعریف میکنم! منم بلاک کردم

✨🍃 فَوَقَعَ مَا وَقَعَ 🥀 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ولش کن.از الان داره بازیت میده.توروخدا واسه خودت ارزش قائل باش.برنگردی بهش.

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.
2720
عزیزم ولش کن.از الان داره بازیت میده.توروخدا واسه خودت ارزش قائل باش.برنگردی بهش.

نمی‌خوام برگردم خیلی بازیم داده تا حالا .... توروخدا برام دعا کنین

نمی‌خوام برگردم خیلی بازیم داده تا حالا .... توروخدا برام دعا کنین

میگذره.خیلی زود.فقط سعی کن دیگه نبینیش.پیام ندی بهش وتلفنی هم حرف نزنی.به هیچ وجه.

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.
میگذره.خیلی زود.فقط سعی کن دیگه نبینیش.پیام ندی بهش وتلفنی هم حرف نزنی.به هیچ وجه.

اصلا به خودم اعتماد ندارم، خیلی در مقابلش ضعیفم

واسه همین تاپیک زدم ک با شما درددل کنم 

عزیزم  نمیدونم پسرامون چرا اینقد سوءاستفاده گر شدن.من اینجا مدام به دختر خانما گوشزد میکنم که بابا با هر پسری دوست نشین.لااقل سعی کنین مامانتون در جریان باشن.بخاطر نمین ماجراهاس.که نتونن به این راحتی به یه دختر خانم ضربه وارد کنن.ولی همیشه متهم میشم به عقب موندگی.در حالی که این شکلی نیس.توهم عزیزم یعی کن قبول کنی که هیچ ارزشی واسه عشقت قایل نبوده.

2714

اصلا برنگرد کوتاه نیا هرچی که گفت یه مدت برات سخته ولی بعد عادت میکنی تو تاپیک قبلیت گفتی دوستات میدونن چطوری سرتو بلند کنی اونا مهم نیستن برا هرکسی این مسایل پیش میاد دلیلی نداره برا اینکه اونا حرف درنیارن خودتو ازار بدی اونا یه چیزی میگن دو سه روز بعدشم یادشون میره تموم میشه قوی باش یه مدت تحمل کن ولی برنگرد پیش این چون این ادم درست بشو نیست

عزیزم    نمیدونم پسرامون چرا اینقد سوءاستفاده گر شدن.من اینجا مدام به دختر خانما گوشزد میک ...

آره هیچ ارزشی براش نداشتم ... خیلی وقتا بهم ثابت کرده ک چقدر بی ارزشم

ببین به من گوش کن.اگر آدمی بود که از جون و دل دوستت داشت، هوای بقیه تو سرش نبود، خدارو شکر که الان شناختیش، اون لیاقتتو نداره، اگر داشت، بخاطرت هر کاری میکرد، کارایی هم مثل اینو نمیکرد😊اون فقط میترسه تنها بشه خودش بت گفت همرو نخواستم با هم از دست بدم😐این آدم خیلی .... هستش، شخص بهتری منتظرته

فقط

فقط

فقط

حالت بده قبول، گریه کن خودتو خالی کن اما زود روبه راه شو دوستم😚😚به هیچ وجه اجازه توضیح و توجیه بش نده، همش بهانست😊

فراموش خواهی شد چنان که هرگز نبوده ای...♡
اصلا برنگرد کوتاه نیا هرچی که گفت یه مدت برات سخته ولی بعد عادت میکنی تو تاپیک قبلیت گفتی دوستات مید ...

همه میگفتن این آدم به دردت نمیخوره ولی من جلو همشون وایسادم جوری شده بود ک واسه چیزای خیلی مهم جون اونو قسمم میدادن ک نتونم رد کنم 

آخرین حرف یکی از دوستام بعد ازکلی نصیحت این بود: خیلی دوست دارم ببینم تهش بکجا میرسین

حالا هم میخوام بمیرم تا دیگ هیچکسو نبینم ... تا نپرسن اون عشقی  ک براش جون میدادی چی شد 

ببین به من گوش کن.اگر آدمی بود که از جون و دل دوستت داشت، هوای بقیه تو سرش نبود، خدارو شکر که الان ش ...

آره ... همه حرفاتو قبول دارم .. انگار فقط تظاهر ب دوست داشتنم میکرده و از سر تنهایی باهام بوده من هیچ ارزشی براش نداشتم

اگ بهش فرصت توضیح بدم باز خامش میشم .. واسه همین بلاکش کردم

فقط هرکاری میکنم نمیتونم گریه کنم ... قلبم داره از شدت ضربان کنده میشه ولی خالی نمیشم

شاید چون قبلا گریه هامو کردم براش ...

همه میگفتن این آدم به دردت نمیخوره ولی من جلو همشون وایسادم جوری شده بود ک واسه چیزای خیلی مهم جون ا ...

نه تو باید از این درس بگیری قوی شی زندگی تو بسازی دفعه بعد با دید باز تر انتخاب کنی میدونم تو شرایط خیلی سختی هستی ولی گریه هاتو کن خوب فکر کن برا خودت حل کن که لیاقت تو رو نداشته دوستاتم مهم نیستن عزیزم اونا هم تحسینت میکننن که همچین ادمی رو ول کردی

نه تو باید از این درس بگیری قوی شی زندگی تو بسازی دفعه بعد با دید باز تر انتخاب کنی میدونم تو شرایط ...

آخه من جواب دل واموندمو چی بدم؟!؟ یکسال کم نیست ... شبو روزمو باهاش ساختم دلخوشیم بود مثل خدا میپرستیدمش

چرا باهام این کارو کرد؟! جای زخم رو دستای من هیچوقت پاک نمیشن

2706