2737
2739
آره ... همه حرفاتو قبول دارم .. انگار فقط تظاهر ب دوست داشتنم میکرده و از سر تنهایی باهام بوده من هی ...

عزیزم💕💕منم الان خیلی دلتنگم، اما زمان درست میکنه، کمی صبر باید، یه اتفاقایی، کارایی، حرفایی که زده میشن،‌آدم دوست داشتنیو برات میکشن، شخصی که دوستش داشتی الان مرده🙃و تو دیگه نمیتونی برش گردونی، پس زمان کمرنگش میکنه

حتما تحملشو داشتی که برات پیش اومد، اگرم خواستی میتونی بامن صحبت کنی هر موقع که باشه😘😍

فراموش خواهی شد چنان که هرگز نبوده ای...♡
عزیزم💕💕منم الان خیلی دلتنگم، اما زمان درست میکنه، کمی صبر باید، یه اتفاقایی، کارایی، حرفایی که زده ...

توروخدا بیشتر باهام حرف بزنین ... دارم دیوونه میشم

میشه تو وات یا تل صحبت کنیم؟!

✨🍃 فَوَقَعَ مَا وَقَعَ 🥀 💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه من جواب دل واموندمو چی بدم؟!؟ یکسال کم نیست ... شبو روزمو باهاش ساختم دلخوشیم بود مثل خدا میپرست ...

دوست من شش سال با یکی دوست بود انقدر دوسش داشت که حتی استاناشون از هم جدا بود ولی بازم به پاش موند کلی هم حرف میشنید تهشم تموم شد.... خیلی براش سخت بود ولی تمومش کرد دیگه میگفت ای کاش گوش میدادم به شماها و همون سال اول و دوم ولش میکردم کلی موقعیت خوبو به خاطرش از دست داد ولی بازم من بهش گفتم خوب کاری کردی کشش نداوی بیشتر از این الان خیلی سخته براش ولی داره تمام تلاش شو میکنه تو هم تلاشتو بکن خدا بنده هاشو خیلی دوست داره روزای خوب تو هم میرسه مطمین باش

2731

همیشه بعد از هر خطایی ک ازش می‌دیدم بهم قول میداد ک دیگه تکرار نکنه، قانعم میکرد خام میشدم

سری آخر گفتم دیگ آخرین باره ... برا همیشه میرم

می‌خوام سر حرفم باشم

چون همیشه هرکاری کرد پاش موندم الان دیگ بهم مطمئنه ک ولش نمیکنم ولی همین هرکاری میخواد باهام میکنه

دوست من شش سال با یکی دوست بود انقدر دوسش داشت که حتی استاناشون از هم جدا بود ولی بازم به پاش موند ک ...

ب خودم قول داده بودم بدون اون یه روزم زنده نباشم ... من هیچی از عشق و علاقه و احساس براش کم نذاشتم همه جوره پشتش بودم ... 

دلم میخواد بمیرم

2740

من امیدی به ادامه زندگی ندارم دیگ ... حس میکنم دیگ باید تموم بشم 

من تو بدترین شرایط روحی باهاش آشنا شدم، رو ابرا بودم باهاش

حالا حس میکنم از همون بالای ابرا با سر پرت شدم زمین

ب خودم قول داده بودم بدون اون یه روزم زنده نباشم ... من هیچی از عشق و علاقه و احساس براش کم نذاشتم ه ...

به خودت دیگه ازین قولا نده

به خودت قول بده از همه بیشتر خودتو دوست داشته باشی، از خودت سر یکی دیگه مایه نذاری

خودتو بغل کن، از همه بیشتر دوستش داشته باش، در نهایت اونه که بهت پشت نمیکنه😋همیشه هست، هر کار بتونه برات میکنه، اولویت با خودته، همیشه، همیشه، همیشه

به خودت دیگه ازین قولا نده به خودت قول بده از همه بیشتر خودتو دوست داشته باشی، از خودت سر یکی دیگه ...

بغضم گرفته دارم خفه میشم ولی نمی‌خوام گریه کنم نمی‌خوام

بخاطر اون روزا ک جلو چشماش گوله گوله اشک می ریختم و براش مهم نبود ...

من امیدی به ادامه زندگی ندارم دیگ ... حس میکنم دیگ باید تموم بشم  من تو بدترین شرایط روحی باها ...

آخه یه آدم،، اونم پسر، که ...هست، واقعا ارزش داره، عزیزم؟😂😂اون اگرم بخواد درست شه، یچیزایی اتفاق افتاده که نباید، مرد تموم شد رفت، هفتشو بگیر بره😂

ب خودم قول داده بودم بدون اون یه روزم زنده نباشم ... من هیچی از عشق و علاقه و احساس براش کم نذاشتم ه ...

اون بی ارزش تر از اونه که بخوای خیلی براش زجر بکشی کلا ثبات نداره به کسی پایبند نمیمونه خدا خیلی دوست داشت که از زندگیت بردش اگه میموند روز به روز وابسته تر میشدی و بیشتر زجرت میداد خدا یع کس بهتریو سر راهت قرار میده صبور باش  

بغضم گرفته دارم خفه میشم ولی نمی‌خوام گریه کنم نمی‌خوام بخاطر اون روزا ک جلو چشماش گوله گوله اشک می ...

گریه کن، امشب تا میتونی گریه کن، اما از فردا فکرشو بنداز دور، آشغالچی جمع کنه ببره🤭🤭

2706