2733
2734
عنوان

کیا این کاربرا رو یادشونه

| مشاهده متن کامل بحث + 6663 بازدید | 445 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حق داشته بنده خدا   من بود سکته رو زده بودم😆😆😆

قهر کرده بود رفته بود خونه باباش. اونا همون جوری مونده بودن تو خونه اش. رسما بیرونش کرده بودن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
یگانه رو یادتونه بچه ها  همون کاربر که قمی بود البته الانا میاد یه سری میزنه

اره اسم طوطیش فردین بود😁

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2738
یوقتایی بعضیا پستای منو تو تاپیکای قدیمی لایک میکنن. میرم میبینم یادم میفته قدیما کیا بودن اینجا دلم ...

اره منم یه موقع برا بار اول سینمو معاینه کرده بودم دیدم عه یه عالم توده دارم رفتم سونو گفت بافت خود سینته اما من هی میترسبدم بعد تاپیکای قبلی رو سرچ میکردم رسیدم به یه کاربربهش گفته بودن برو نمونه برداری نرفته بود اخرسر من بههش پیام دادم دو سال گذشته بود گفت هنوز نرفتم نمونه برداری هی میرم پیش جراحای متفاوت 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

من سه سال خواننده خاموش سایت بودم 

اون موقع یه کاربر بود به نام دخیمغروره 

لامصب همه چیش خواست بود امضاش پروفایلش 

پستایی که میزاشت 

بچه ها شما نمیدونید چرا ترکید 

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
من سه سال خواننده خاموش سایت بودم  اون موقع یه کاربر بود به نام دخیمغروره  لامصب همه چیش ...

خودت نیستی 😉

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2706