2726
عنوان

کیا این کاربرا رو یادشونه

6663 بازدید | 445 پست

یه کاربر بود از تزریق ژل لبش خیلی ناراضی بود و مدام تاپیک میزد و حتی سر این کار با همسرش به اختلاف خورده بود

یه کاربر دیگه بود اسمش کتی بود خیلی بامزه و طنز بود نمیدونم چرا رفت

یه کاربر دیگه بود میگفت دندون بچه ام مشکل داره اخر نی نی یار ۵بهش گفت ادرس و شماره بده کاربر مرضیه بیاد ببینه واقعیته اخرشم معلوم نشد چی بود

یه کاربر بود خانواده شوهرس خیلی نامرتب و کثیف بودن من همیشه تاپیکاشو میخوندم میگفتم وای خدا چقدر این صبروتحمل داره من بودم تا به حال از بس حرص خورده بودمو دعوا کرده بودم پیرشده بودم 

کیا اینا رویادشونه هنوز سایت میان؟

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

من ک یادم نیس

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همشونو یادمه هیچکدومم دیگه نیستن

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

اولی رو اوایل سال دیدمش

کاربریشو عوض کرده بود

دومی رو هم یادمه دیگه نیومد

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706