2737
2739
عنوان

یبوست بچه ۲ ساله. خیلی عذاب میکشه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 181615 بازدید | 52 پست

باسلام.دختر من نزدیک به شش ماه یا بیشتر یبوست داره و پی پی  اون گوله گوله میشه وسفت .خیلی اذیت میشه وزور میزنه. یکبار به حرف یکی از خانومای سایت شیاف صابون گذاشتم  دخترم خیلی جیغ زد  انگار که صابون میسوزوند وخیلی گریه و جیغ و بی تابی کرد.تورو خدا چیزیو استفاده میکنین حداقل  معایبشم بگید  تا تجربرو دوباره  تجربه نکنیم .بنظرم همون شیاف گلیسرین بهتره  .حداقل اینطوری زجرش نمیدادم.

منم کارای زیادی برا بچم کردم .بنظرم بهترینش قلم و زیتون و آب ونوشیدنی فراوان میباشد. ولی دخترم هنوز درگیره 😥😥😥.التماس دعا دارم براش.😔😔😔

"دستهایت را دوست می دارم"  دستهایم را در باغچه می کارم  سبز خواهد شد ،می دانم،می دانم، می دانم  سهم من اینست....فروغ فرخزاد.

اینم بگم دکترهای زیادی بردم  بیشتر توصیه میکنن رژیم غذاییشو درست کنید. ودرکل میگن سبزیجات .میوه جات .نان سبوسدار.وتغذیه  فیبر دار وآب وآب میوه وزیتون و آلو و....سوپ و... امیدوارم حال بچهاتون خوب باشه .برا دختر منم دعا کنید یبوستش حل بشه.الهی آمین.

"دستهایت را دوست می دارم"  دستهایم را در باغچه می کارم  سبز خواهد شد ،می دانم،می دانم، می دانم  سهم من اینست....فروغ فرخزاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دختر منم 2 سال و 3 ماهش هست و تقریبا یک هفته اینطوری شده مدفوع رو نگه میدارم و این کارش باعث سفت شدنش میشه توروخدا دعا کنید حالش خوب بشه . هرکی آنلاین هست بیاین ختم سوره حشر برداریم و برای بچه هامون بخونیم سوره حشر برای درمان همه ی بیماری ها هست و هر مریضی رو درمان میکنه 🙏🙏🙏 توکل کنید هر کی خوند لایک کنه من واقعا دلم برای بچه م کباب میشه 😭😭😭😭

ن پسرم یبوست شدید داشت پیش فوق تخصص گوارش بردم باید پودر پیرولاکس کم کم قطع کرد دوستانی که جواب نمیگیرن بخاطر دوز اشتباه که به بچه میدن.باید یه قاشق غذاخوری تو یک لیوان آب بریزید بر اساس سیستم بدن تا 4 لیوان در روز باید کم کم بدید .هر کسی یه مدل شاید با دو لیوان هم جواب بگیرید باید امتحان کنید.و دکتر گفت که باید کم کم پودر کم کنید تا موقعی که بدن خودش کارشو بکنه.من از تعداد لیوان کم کردم و بعد قاشق کوچکتر کردم. پارافین هم دادکه با یه سرم نمک قاطی میکردم و از مقعد به بچه تنقیه کردم و سه روز بود.پرتقال عالیه.یه تجربه ای که خودم بدست آوردم شیر کاکائو شرکتی هر روز که به پسرم میدم شکمش براحتی کار میکنه.بعد که مطالعه کردم دیدم شیر کاکائو برای گوارش عالیه

2740