2737
2734
عنوان

یبوست بچه ۲ ساله. خیلی عذاب میکشه!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 181615 بازدید | 52 پست
صبا جان یه چیزی که منم می خوام بهت بگم اینه که اولا تمام نسخه هایی که مامانا گفتن جواب میده و عالیه. اما نکته مهم اینه که بگردی و دلیل یبوست را پیدا کنی. من یه پسر دارم که 2 ماهه دیگه 2 سالش تمام میشه. همیشه دفعش نرمال بود تقریبا هر روز اما یه یکماهی بود که دچار یبوست شد و با اشک و زاری کارش را می کرد. کباب می شدیم. به این نتیجه رسیدم که شربت استوکیر که دکتر داده بود باعث یبوستش شده اونو که قطع کردم خوب شد. در حالی که سه ماه بود این شربت را می خورد. تو هم بگرد ببین ویتامینی ؛ ماده غذایی یا عادت غذایی جدیدی یا کمبود آب در طی روز نداره که اینطوری شده. دلیل را پیدا کن تا برای همیشه درمان بشه وگرنه دوباره تکرار میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای خوبم
دیروز من آب پرتقال و آب آلوی خیس خورده به دخترم دادم
بعد هم براش شیاف گلیسیرین گذاشتم
انگار مجراش چرب شده بود هم تحریک شد بعد دفع کرد طوری که شیافه رو هم دفع کرد الحمد للله
خدا همه نی نیا رو سلامت و شاد نگه داره ممنون از همتون
ضمنا شربت انجیر برا بالای ۶ ساله حواستون باشه
وقتی بچه بیوست میگیره یا اینکه دفع مدفوع براش سخت میشه اگه روزی یه قاشق روغن زیتون بدین خوب میشه من

از این راه جواب گرفتم در ضمن خوردن بیش از حد موز در بعضی بچه ها هم یبوست میا ره
این دنیا چیزی جز یک شوخی خداوند نیست.
2731
2740
صبح‌به صبح بهش یک لیوان‌آب‌ پرتقال طبیعی بده ناشتا.و روی همه غذاهاش یک قاشق مربا خوری روغن‌زیتون بی بو بریز.شیرشم‌رقیق‌کن‌ شیاف میاف فقط وقتی استفاده کن که چند روزه شکمش‌کار‌نکرده ولی آب پرتقال و روغن‌زیتون‌معجزه میکنه روده هاشم تنبل نمیشه

مرسانا کوچولوی ما هشت ماهشه،شربت لاکتوز،شیاف گلیسیرین،شربت گیاهی دینه،گلابی همه رو امتحان کردیم ولی بازم یبوست داره،ی راهی ک براش موثر بوده و دوس هم نداره شیاف صابون گلنار،ی تیکه صابون کوچیکو تراش دادم ک تیز نباشه خیلی موثر بوده براش ولی خب یکمم اذیت میشه

عزیزم پسر من هم دو سالگی مشکل پیدا کرد پیش متخصص اطفال بردم.دکتر  شربت لاکتولوز شبی دو و نیم سی سی و پودر پیدرولاکس که باید داخل آب یا آبمیوه حل بشه و کاملا بی بو و بی مزه اس رو  داد عااااالی بود پسرم فوری خوب شد.منتها باید دوره درمان را کامل کنی.در مواقع ضروری هم شیف گیلیسیرین استفاده کن 

هر کس بد ما به خلق گوید،ما چهره به غم نمیخراشیم،ما خوبی از او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم...

سلام منم پسرم تو همین سن دچار مشکل شده بهترین درمان دست خودت خاکشیر را با نبات و کمی آب بجوشان البته نبات کم زیادی شیرین نشه بعد هرروز با دو سه تا الو که تو لیوان خیس کردی هر روز یه استکان با آب الوشربت خاکشیر بدین بخوره خدا بخواد کودکتان خوب میشه

غذاهاي ملين مثل آلو و روغن زيتون و كره بده بهش .شربت لاكتولوز و انجير .

الانم واسه اينكه خوب بشه يك روغن بچه گرم كن با يه سرنگ بريز توي باسنش .بعدش با يكم وازلين گرم مقعدشو ماساژ بده .ميتوني با يه گوش پاك كن و يكم روغن تحريك كني اطراف مقعدشو فقط زياد فشار نده .اگه درست نشد واسش شياف گليسيرين بذار و بعدش سعي كن يكم بخوابه كه شياف نزنه بيرون .توي آب گرم بنشونش و ماساژ بده شكمشو .اگه اينا هم كارساز نبود سعي كن با يكم روغن داخل مقعدشو چرب كني با انگشت كوچيكت