2737
2739
عنوان

رفتم لیزر بیاین لطفا..

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 66 پست
من هشت جلسه  رفتم ...بد تر شد عوارضم داشت باورت میشه زیر گلوم یه چیزی درموده بود فکر میکردن س ...

اونی که دراومده بود خطرناک نیست

معمولا غدد زیر پوستن که تحریک میشن یکم ورم میکنن

این اتفاق بیشتر توی زیربغل میفته و تو صورت من ندیدم

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم
واقعااا  پس چرا میگن بی عوارضه؟؟؟

اشتباه میگن عزیزم من عوارضش رو دیدم

دختر خاللم کیست مویی تو رحمش زد

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ مشکلی واسه دخترا نداره یه کار پوستی خیلی سطحیه اشعه تا تخمدانها قدرت نفوذ ندارا و نهایتا تا ریش ...

خانومی من یعنی تا دو هفته تیع نزنم پس ؟ 

بعد روش کرم پودر بزنم دیدش کمتر بشه مشکلی داره؟

😟یعنی ۸ جلسه هزینه کردینو نتیجه نگرفتین؟

بدترم شد عزیز خیلی بیشتر 

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
2728
اشتباه میگن عزیزم من عوارضش رو دیدم دختر خاللم کیست مویی تو رحمش زد

،😳😳

واای 

پشیمون شدم

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
یعنی تا وقتی خودش نریخته تیغ نکنم اره؟؟؟؟

نه تا دو هفته بعد لیزرت تیغ نزن

بعد دوهفته میتونی بزنی

تا اون نوقع خودشم میریزه ۵۰...۶۰ درصدش

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم
خانومی من یعنی تا دو هفته تیع نزنم پس ؟  بعد روش کرم پودر بزنم دیدش کمتر بشه مشکلی داره؟

کرم پودر بزن هیچ ربطی نداره

،😳😳 واای  پشیمون شدم

بخدا فقط شانسی رو بعضیا جواب میدا😕

2738
مرسی عزیزم  فاصله هر جلسه چن روزه معمولا؟

ماهی یکبار

کلا ۸ ماه

شارژ بیکینی زیر بغل اوایلش بهتره ۲ ماه بعد ۳ ماه تا برسونی ب ۶ ماه یبار

بقیه جاها بعد ۸ جلسه ۶ ماه الی یکسال یبار

بخدا فقط شانسی رو بعضیا جواب میدا😕

هستن کسایی ک جواب نمیگیرن مثلا ۵ تا ۱۰ درصد خانما

اونم بخاطر اینکه قطعا مشکل هورمونی دارن

.تا مشکل هورمونیشون رفع نشه مو کامل نمیره  اگرم بره زودی برمیگرده

بعدم دستگاه با دستگاه خییییلی فرق داره

حتما با دستگاه خوبی لیزر نکردی

هستن کسایی ک جواب نمیگیرن مثلا ۵ تا ۱۰ درصد خانما اونم بخاطر اینکه قطعا مشکل هورمونی دارن .تا مشکل ...

نه با الکس ۲۰۱۹ بود خیلی تعریف میکردن ازش

هم اینکه کسی که لیزر میکنه باید کار بلد باشه 

چ مویی چ پوستی چه درجه ای باشه تشخیصش خیلی مهمه

بدنا و پوستا با هم خیلی فرق داره

هیچ مشکلی واسه دخترا نداره یه کار پوستی خیلی سطحیه اشعه تا تخمدانها قدرت نفوذ ندارا و نهایتا تا ریش ...

من پوستم سفیده و موهای مشکی دارم برای بدن چه لیزری بهم پیشنهاد میدی

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
2706