2737
2739
عنوان

رفتم لیزر بیاین لطفا..

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 66 پست
از من صورت  بکینی و زیر بغل ۱۹۰ گرفت

برا یکی جلسه دگ اره؟

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون
خودش میریزه عزیزم منم لیزر کار میکنم اپراتورم فقط دست نزن بهشون

ممنون میشم به سوالام جواب بدین 

لیز. بکینی برای دختر مشکلی نداره؟رنگ پوست ناحیه بعد لیزر روشت تر دیده میشه؟و برای ساق پا منافذی ک برای مو هست از بین میره بعد لیزر! ژیلت ک بزنیم جای منافذ درشت مشخصه

😁🌈

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هشت جلسه  رفتم ...بد تر شد عوارضم داشت باورت میشه زیر گلوم یه چیزی درموده بود فکر میکردن س ...

وااا تا حالا نشنیدم عوارصشو دیدم گفتم تاثیر نداشته ولی عوارص نه

هزینه لیزر بیکینی چقده؟چن جلسه میشه؟

قیمت که بیتگی به دستگاه و منطقه زندگیتون داره

همه جای بدن اصولا ۸ جلسه

ولی بیکینی و زیر بغل بخاطر وابسته بودن ب هورمون یکم شاید بیشتر احتیاج پیدا کنه ب جلسات شارژ

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم
2731
من هشت جلسه  رفتم ...بد تر شد عوارضم داشت باورت میشه زیر گلوم یه چیزی درموده بود فکر میکردن س ...

چه عوارضی؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
قیمت که بیتگی به دستگاه و منطقه زندگیتون داره همه جای بدن اصولا ۸ جلسه ولی بیکینی و زیر بغل بخاطر ...

مرسی عزیزم 

فاصله هر جلسه چن روزه معمولا؟

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون
2740
چه عوارضی؟

خیلی زیاد مثل کیست

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
خیلی زیاد مثل کیست

واقعااا 

پس چرا میگن بی عوارضه؟؟؟

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
ممنون میشم به سوالام جواب بدین  لیز. بکینی برای دختر مشکلی نداره؟رنگ پوست ناحیه بعد لیزر روشت ...

هیچ مشکلی واسه دخترا نداره

یه کار پوستی خیلی سطحیه اشعه تا تخمدانها قدرت نفوذ ندارا و نهایتا تا ریشه مو مفوذ میکنه یعنی یکی دو میلی

منافذ کامل بسته میشه

پوست روشن تر میشه ولی نه خیلی زیاد

بهترین جوابدهی توی کل بدن رو هم ساق پا داره

زود میریزه دیرتر احتیاج به شارژ داره

حتتتتتتما برید لیزر و با تیغ و موم خودتونو اذیت نکنید

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم
😟یعنی ۸ جلسه هزینه کردینو نتیجه نگرفتین؟

عزیزم ۸ جلسه که میری نباید بیخیال بشی باید شارژ بری بستگی به نوع پوست و مو بدن شارژ هر ۶ ماه یا هر ۱ ساله 

فولیکول مو تا وقتی خون در بدن هست هست فقط رشدش به تعویق میوفته

2706