2737
2734
عنوان

رفتم لیزر بیاین لطفا..

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 66 پست
دقیقا من دیگ نرفتم الان با اپلاسیون حلش میکنم

ی دستگاه هست ب اسم shr

خییییلی جاها بجای الکس غالب ملت میکنن

دستگاهی که نوره و اصلا لیزر نیست

جایی برید که کسی قبلا رفته و جواب گرفته و راضی بوده

وگرنه مردم عادی اصلا نمیتونن از انواع و اقسام دستگاه ها سردربیارن

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم
ی دستگاه هست ب اسم shr خییییلی جاها بجای الکس غالب ملت میکنن دستگاهی که نوره و اصلا لیزر نیست ...

دقیقا من نمیدونستم فقط روش به انگلیسی زده بود الکس 

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من کیست مویی 

اون بخاطر ژیلت زدنه

خیلی از مردا رو ببینی بین دو تا باسنشون میزتن

اوناوک‌لیزر نکردن

دیگه واسه شما همه جوره بد بوده لیزر

هم‌کیست هم‌جواب نگرفتی

کاش شعور خریدنی بود..اونوقت جفت کلیه هامو میفروختم‌میدادم به بیشعورای اطرافم شعور میخریدم
اون بخاطر ژیلت زدنه خیلی از مردا رو ببینی بین دو تا باسنشون میزتن اوناوک‌لیزر نکردن دیگه واسه شما ...

نه کیست مویی دختر خالم زد 

تو رحمش

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
2728
نه کیست مویی دختر خالم زد  تو رحمش

دیگه جز عجایب بوده😂😂

طفلکی خیلی بدشانس بوده

من ک تا حالا تشنیدم

اخه سرچم کنی میبینی

مثلا الکس هفتصد و خورده ای نانومتر قدرت نفوذ داره

از پوست تا رحم کمه کم ۲۰ سانت فاصلس

خیلی عجیبه برام 

دیگه جز عجایب بوده😂😂 طفلکی خیلی بدشانس بوده من ک تا حالا تشنیدم اخه سرچم کنی میبینی مثلا الکس ...

دقیقا بهش گفتم برو گینس شاید ثبت بشه😂