2733
2739
من شمالم میگفت بایدبیمارستان بخصوص بری بری تهران 

اگه تهران میری برو بیمارستان محب مهر. خصوصیه. میدان ونک. 

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای بیهوشیش میترسم من پسرموباکلی دوادکترباردارشدم اخه خدایاچراهمچین کاری میکنی بامن

عزیزم الان ختنه به روش جراحی نیاز به بی هوشی داره ینی فکر کن بچه ۲۰ روزه رو بیهوش میکنن ختنه میکنن بعدم هیچ اتفاقی نمیوفته

منظورم اینکه بی هوشی هیچ ضرری نداره وگرنه واسه ختنه هیچوقت بیهوش نمیکردن 

تیکر 1000 روزگی شازده 👑
2731
خوب که حتما خوب میشه. الان شوهرم خونه نیست. اومد دقیقشو ازش میپرسم. فقط میدونم عملشراحته و اصلا ترس ...

توروخداهمه چیزازش بپرس ک چجوریه چقدطول میکشه عملش چجوریه من شمالم رودسر

عشقم یدونه پسرم😘

عزیزم نگران نباش داداش منم تو کوچیکی همچین مشکلی داشته و رفته عمل الان ۲۳ سالشه 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

عزیژم شوهرم اومد. عملش نیم ساعت طول میکشه. یه هفته بعدشم خوب میشه. بیمارستان محب مهر برو پیش دکتر شادپو. البته همسرم میگه عملش اصلا سنگین نیست. شمال عمل کن

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
2740
توروخداهمه چیزازش بپرس ک چجوریه چقدطول میکشه عملش چجوریه من شمالم رودسر

جوابتو دادم

عزیژم شوهرم اومد. عملش نیم ساعت طول میکشه. یه هفته بعدشم خوب میشه. بیمارستان محب مهر برو پیش دکتر شا ...

ممنونم ازت بازم میترسم ازبیهوش شدنش میترسم دست دردنکنه ک جوابمودادی

عشقم یدونه پسرم😘
رودسر

شمال بیمارستان درست و درمون نداره بیار تهران نهایتا یه شب بیمارستان نگه دارن اما فکر نمیکنم نگه دارن یه بیمارستان خوب برو ان شاء الله که بودم کوچولوتم اذیت نمیشه زود سر پا میشه  

این بیمارستان توی گیلانه ؟؟

نه تهرانه. خصوصی گفتی میخوای. دو تا بیمارستانن. یکی بیمارستان هاشمی نژاد که فوق تخصصی اورولوژی هست که دولتیه. بیمارستان محب مهر چسبیده به بیمارستان هاشمی نژاد که دکتراش همون دکترای هاشمی نژادن. 

2706