2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه خواهر شوهرم یه بعضش داخل شکمش بود یکیش بیرون بود ۱۵ سال پیش عمل کرد خداراشکر خوب شد

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2728

همسر من اورولوژیسته. فقط خواستم بگم زیاد این عملو انجام داده. عملش راحته. نترس بابا

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
2740
برای بیهوشیش میترسم من پسرموباکلی دوادکترباردارشدم اخه خدایاچراهمچین کاری میکنی بامن

الهی خطری براش نباشه خیلی بده بیهوشی ولی توکل برخداکن ان شاالله چیزی نمیشه بسپردست دکترخوب وماهر

توروخدابهم بگوچندساعت طول میکشه ؟؟چقدطول میکشه خوب بشه؟

خوب که حتما خوب میشه. الان شوهرم خونه نیست. اومد دقیقشو ازش میپرسم. فقط میدونم عملشراحته و اصلا ترس نداره و نتیجشم خوبه. پیش اورولژیست خوب ببرش. کدوم شهری؟

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
عملش چقدطول میکشه  تواطلاعاتی داری؟؟هرچی میدونی بگو

جراح باید باز کنه شرایطتو ببینه 

عموما طولانی نیست و زود هم مرخص میشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
برای بیهوشیش میترسم من پسرموباکلی دوادکترباردارشدم اخه خدایاچراهمچین کاری میکنی بامن

نترس عزیزم پسر منم تو همین سن دو بار بیهوشی گرفت ، متخصص بیهوشی برای همین روزاس...فقط حتما ببرش یه بیمارستان خوب البته که پزشک خیلی مهم تره....توکلت به خدا ولی عملش راحته نگران نباش

2706