2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیق میگی چندساعت طول کشید؟بعدعملش بایدچه چیرایی رعایت کنم  

استارتر خواهر من کارشناس هوشبری بیمارستان محب مهر ازش پرسیدم گفت عملش خیلی زود تموم میشه با ماسک بیهوشش میکنن زودم بهوش میاد هر روز کلی از این عملا دارن...دکتر شادپور گفت خیلی دکتر خوبیه، نگران نباش

2728
میترسم دست خودم نیست اولین بچمه  

منم اولین بچم بود بعد دوتا سقط به حودت استرس وارد نکن عملش اسونه بیهوشم میکنن  پسرم الان پنج سالشه  یادمه به بیضش بخیه هم نزده بودن یه هفته همونجوری شستم خوب شد  والا پسر من که درد نداشت شاید کوچیک بود نمیفهمید فقط شب گفته بودن چون بیهوش میشه نباید تا صب شیر بخوره اونموقع تا صب تو بغلم نگهش داشتم چون شیر میخواست

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

به این سید شهید مصطفی موسوی فر

انشا الله مشگل گل پسرت حل میشه

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
2738
برای بیهوشیش میترسم من پسرموباکلی دوادکترباردارشدم اخه خدایاچراهمچین کاری میکنی بامن

عزیزم مگه بیهوشی چیه

بهوش میاد دیگه

ی دکتر خوب با ی بیمارستان خوب انتخاب کن

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
برای بیهوشیش میترسم من پسرموباکلی دوادکترباردارشدم اخه خدایاچراهمچین کاری میکنی بامن

عزیزم نترس خدا بزرگه درکت میکنم چه حالی داری ولی دیگه از پسر من بدتر نیست که یک ماهگی عمل قلب شد بیست  وچهار ساعت بیهوش شد الان ماشاالله ده ماهشه پیشمه دکتر فقط بیست درصد شانس زنده موندن بهش داده بود توکل به خدا من پسرتون بسپار به حضرت زهرا  بفرستش اتاق عمل خودش مواظبش عست

عزیزم نترس خدا بزرگه درکت میکنم چه حالی داری ولی دیگه از پسر من بدتر نیست که یک ماهگی عمل قلب شد بیس ...

اخی چقدر اذیت شدی، خدا وشکر

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
اخی چقدر اذیت شدی، خدا وشکر

خیلی خیلی اذیت شدم وقتی به اون روزا فکر میکنم میخواد قلبم کنده بشه 😢😢 دعا کن واسه پسرم چند روز دیگه باید ببرمش اکو نیاز به عمل نباشه دوباره

2706