2733
2734

انشالله زود زود سلامتیشو بدست میاره عزیزم شمام انقد استرس نداشته باش اون بچه میترسه

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من وقتی بدنیا اومد بیضش تو شکمش بود یکیش البته تو شش ماهگی بردم عمل کردن کشیدنش پایین عمل راحتی به خودت استرس نده

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
2731

داداش من اینطوریه البته کامل بالا نیست یکیش یکم بالاتر از اون یکیه گفتن باید عمل کنه الان ۹سالشه هنوزم عمل نکردیم اتفاقیم نیوفتاده 

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!

همه دکترا میگن مادر ها بعد از تولد نوزاد باید چک کنن

عمل راحتی هس و نگران نباش شیراز نیسی؟ 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2740
داداش من اینطوریه البته کامل بالا نیست یکیش یکم بالاتر از اون یکیه گفتن باید عمل کنه الان ۹سالشه هنو ...

دکترمن گفت قبل ۱۸ ماهگی بایدعمل بشه شایدبرادادشت زیادبالانباشه

عشقم یدونه پسرم😘
دکترمن گفت قبل ۱۸ ماهگی بایدعمل بشه شایدبرادادشت زیادبالانباشه

راستش اره زیاد بالا نیست فقط اون موقعم دکتر گفت اصپلا عمل سختی نیست و راحته 

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
عزیزم من نمیدونم ولی چیزی نیست نگران نباش چطور آخه موقع دنیا اومدنش دکتر اطفال تو بیمارستان چک نکرده ...

منم دردم اینه چن جامعاینه کردن یعنی نفهمیدن ب دنیااومدبرای چکاپ سه جادکتربردم متوجه نشدن منم اگ امروزاونقده بیرون‌نمیزدنمیفهمیدم اخه دیدم خیلی کوچیکه پیش خودم گفتم شایدبزرگ بشه معلوم بشه نمیدونستم ک سرجاش نیست

عشقم یدونه پسرم😘
2706