2737
2734
خب من امروز خیلی حرصی شدم صدبار گفتم منو با کسی مقایسه نکن خصوصا جاری اما نمیتونه.

مردا رو رو دنده لج نندازین که شما شکست میخورین بعضی وقتا خودت براشون بخر خودت هماهنگی کن که حساسیتش رو کم کنی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
مردا رو رو دنده لج نندازین که شما شکست میخورین بعضی وقتا خودت براشون بخر خودت هماهنگی کن که حساسیتش ...

اینو نگو آخه من خودم دیروز بهش گفتم دست خالی نرو موز بگیر حسابی و برو رفت و اومد زنگ میزنه کارسش ندارم با این که قهر بودم با خانوادش تلفنی حالشو پرسیدم اما بازم زن داداشش بهترینه مرد گنده میگه ما معن اون عروس ها رو میکردیم تو بدتر شدی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این مرد من اگه شب کلی درد داشته باشم میگه بگیر بخواب من باید بخوابم صبح باید برم سرکار بگم حالم بده ...

همون موقع باید ازش گله میکردی  ازش بخواه ببره یه دکتر خوب ..ولی بعدا بکوبی تو سرش فایده نداره

اینو نگو آخه من خودم دیروز بهش گفتم دست خالی نرو موز بگیر حسابی و برو رفت و اومد زنگ میزنه کارسش ندا ...

زیاد باهاش بحث نکن که این طور با شما حرف بزنه نباید کاری کنی بدبین بشه به خدا بعد یه مدت بهتر میشن اوایل زندگی بعضیا این طور میکنن که کثلا گربه رو دم حجله بکشن

2728

خودت دوباره دعوا را کلید زدی دیگه..

شوهرت رفتارش غلطه چرا پدرشوهرت را کشیدی وسط ماجرا؟

همین رفتارها باعث دعوا میشه ...

عزیزم استارتر ,به نظر میاد در رابطه تون ،جملاتی که شوهرت را آتیشی کنی زیاد داری .یه کمی به جملاتت فکر کن

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺

بنظرمن شوهرت کلا منطقی نیست اون قضیه دستکش هم گفتی انگار کج فهمی داره و حرف همو متوجه نمیشین 

من خودم مرد اینجوری دیدم اگر بچه نداری زودتر جداشو اگرم که حرف مردم مهم تر از آسایش روح و روانته بمون

2738
بنظرمن شوهرت کلا منطقی نیست اون قضیه دستکش هم گفتی انگار کج فهمی داره و حرف همو متوجه نمیشین  ...

چه عجب یکی منو درک کرد خدا پدر و مادرتو بیامرزه که فهمیدی دقیقا چی به چیه آره با آدمی که همیشه اشتباه میفهمه نمیشه زندگی کرد.

خودت دوباره دعوا را کلید زدی دیگه.. شوهرت رفتارش غلطه چرا پدرشوهرت را کشیدی وسط ماجرا؟ همین رفتاره ...

چرا همش میخواین بندازین گردن من این آدم کح فهمه صبح من بیدار شدم کلی جاریمو زده تو سر من شما بودین ناراحت نمیشین؟

چرا همش میخواین بندازین گردن من این آدم کح فهمه صبح من بیدار شدم کلی جاریمو زده تو سر من شما بودین ن ...

من قصد ندارم که اشکالات شوهرت را نادیده بگیرم ...

اما سوال اینه: میخوای باهاش ادامه بدی؟ تا حالا با این رفتارهات تونستی شوهرت را موافق خودت کنی؟

پس بهتر نیست خودت را عوض کنی ؟ اینطوری کمتر مشکل برات ایجاد میشه .

هر طور صلاح میدونی.من امروز میتونم بهت بگم : عزیزم شوهرت خیلی بد و نامرده و تو کارهات درست و بی نقصه ...

آیا مشکلت حل میشه ؟ مطمئنا حل نمیشه .

بهش کمی فکر کن عزیزم

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
نمیخوام این همه سال با آدم نفهم و دهن بین باشم.

موفق باشی💖

2706