2726
باباش مریض شده سرماخوردگی شدید یه دکتر خوب که من قبلا خودم رفتم و چقدر سرش دعوا بود بهش معرفی کردم و خودمم با این که با خانواده های هم قهریم زنگ زدم حال باباشو پرسیدم. 

زمستون که خودم مریض بودم یه سرماخوردگی شدید سر پول باهام خیلی دعوا کرد و بعدم کتک کاری و ولم کرد و خانوادم جمعم کردن و بعد دو هفته برام هدیه خرید اومد آشتی. 

اما هنوز که هنوزه از دلم بیرون نمیره. این چند روز که باباش مریضه حوصله نداره و هی زنگ میزنه و سربه شون میزنه و میگه اصلا پول مهم نیست ببریمش پیش این دکتره و خرجش کنید

درسته شوهرم قرار نیست پولشو ب ه ولی همین که واسه خانوادش عقیدش چیز دیگست واسه من نه من بهم ریختم 

اون روز به خونواده من گفته بود دخترتون لوسه من دیگه لوسش نمیکنم منم دیشب تو بحث بهش گفتم یادته گفتی من لوسم پس باباتم لوسه خدا جای حق نشسته و گریه ام افتاد سر کار اون روزش 

بعد امروز صبح که بیدار شدم بهم کیلی اس داده ما معن عروس ها عممو میزدیم تو از اونا هم بدتر شدی و میدونست که نباید اسم جایمو بیاره و مقایسه کنه اما باز حرف اونو آوردو گفت زن داداشم چه عروس خوبیه کاری به داداشم نداره اینقدر بابامو میبره دکتر و میاره 

بدون این که من حرفی بزنم این حرفارو بهم زد منم گفتم دوباره که اسم اونو آوردی برو با همون زندگی کن منم میرم از این زندگی. 

حرف همو نمی‌فهمیم نمیدونم دیشب که رفته خونه باباش پرش کردن یا چی شده. 

خلاصه حالا مجبورم برم چون قسم خوردم که دیگه واینمیسم حالا که جاریم بهترینه

خب برو عزیزم

اصلا واینسا

من خودم تجربه دارم

منم اگه بچه نداشتم و یه پشتیبان داشتم میرفتم

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سیاست داشته باش...زندگیتو خراب نکن

چه سیاستی زن بمیره اما خانواده آخ شون میگیره لحظه شماری میکنه خوب بشن صدتا مشاوره رفتیم قرار بود دیگه منو با جاریم مقایسه نکنه جاریمم بدبخت راه به جایی نداره هی کوتاه میاد هی میگه زن داداشم گل سر سبده خب دیگه نمیتونم تحمل کنم.

خب برو عزیزم اصلا واینسا من خودم تجربه دارم منم اگه بچه نداشتم و یه پشتیبان داشتم میرفتم

آره حتما میرم باور کن چاره داشته باشه منو قربونی خونوادش میکنه اون روز من داشتم میمردم میگفت چقدر لوسی میری دکتر خصوصی حالا باباشو دم به دقیقه میگه وای بهتر شد یا نه خب آخه چقدر فرق و میگه پول ارزشی نداره بره دکتر خصوصی اما چقدر سر پول با من دعوا کرد خب یادم نمیره.

عزیزم زندگیتو بخاطر این حرف خراب نکن پدر مادرشن دوستشون داره شوهر منم همینطوره اگه بخام از درد دلام بگم میتونم شاهنامه بگم اصلا ارزش نداره هیچ نگو میدونم ناراحت میشی ولی رفتن هیچ مشکلی راحل نمیونه حداقل فکر میونه اونقدر ارزش نداشتی که زندگیت راحفظ کنی من صدبار از اینایی که کفتی گفتی بالاتر کشیدم ولی موندم

از لپ لپ شوهر پیدا کردی؟🙄 چرا با این بچه ننه ها ازدواج می کنید اخه؟! 

آره خیلی بچه ننست اولویت نمی‌فهمه چیه من اگه عروس بدی بودم با این که قهر بودیم به باباش زنگ میزدم؟ اما ایناهمه چیزشون فقط خانوادشونه زن بمیره هم طوری نیست.

آره حتما میرم باور کن چاره داشته باشه منو قربونی خونوادش میکنه اون روز من داشتم میمردم میگفت چقدر لو ...

برو و به این زودی ها هم برنگرد

اگه واسه یه کادو خرید سریع برنگرد بزار یکم بترسه

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
عزیزم زندگیتو بخاطر این حرف خراب نکن پدر مادرشن دوستشون داره شوهر منم همینطوره اگه بخام از درد دلام ...

دیگه نمیتونم تو دلم ریختم اون کارش که دو هفته حالم بد بود و ولم کرد یه طرف تازه امروز این که جاریمو داره تو سرم میزنه هم یه طرف اینو نمیتونم تحمل کنم که هر کاری هم بکنم زن داداش شون بهترینه.

من میام نی نی سایت فقط دعا میکنم برای شفای مریضان😐

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود داغ تو دارد این دلم جای دگر نمیشود 🤗 عزیزی که امضامو خوندی میشه یه صلوات برام بفرستی بعد لایک کنی تا منم برات صلوات بفرستم 😊؟ خدایا تو می دانی آنچه من نمی دانم و من نمی دانم آنچه تو می دانی پس با حکمتت زندگی ام را سامان ده …الهی آمین
2706