2737
2739
عنوان

در چ حالین😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1991 بازدید | 144 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چطور درست میشه؟ ببخشید تازه عروس ک ن  ولی یکساله عروسی کردم  و جز خورشت های تکراری چیزی بل ...

سیب زمینی رو ریز ریز خورد میکنی با عدسا و اب میزاری بپزند

بعد پیاز و سیر و رب و زردچوبه و نمک و فلفل رو سرخ میکنی و بهش اضافه میکنی.اگ دوست داشتی تمر هندیم صاف کن بریز..من برا خاصیتش درست میکنم درکل سیر دوست ندارم ولی برای کسایی ک سیر و غذای تند دوست دارند غذای خوشمزه ای هست.روزاییم درست میکنم شوهرم فرداش خونست.چون از ادمایی ک دهنشون بو سیر بده متنفرم.

باشه حتما دفعه بعد  امتحان می‌کنم ❤️

اره امتحان کن تا اخر روزت سرحالی😁😘

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
😂😂😂😂 دقیقا  نسل خورشت سبزی و جوجه و خورشت آلو رو در اوردیم

😂😂مگه غذای دیگه ای هم هست غیراینا

میشه واسه سلامتی بچم صلوات بفرستین😘🥰خدایا شکرت صدای قلبشو شنیدم🥰🥰انشالا روزی همه منتظرا🥰
2740
تاپیک زدم راجبش  یه مشکلی پیش اومده به شورهم نگفتم الان میخوام بگم    استرس دارمممم

چ مشکلی خوندم تاپیکتو اخه نمیدونم چیه مشکلت ک بگم چیزی راجبش

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
خواهرشوهرم هروقت مهمون باشه خونم میرسه میگه یکم بریز برام بخورم از خورشت چشام چپ میشه از بوش تا حاضر ...

عزیزم😂بح‌بح😌😋...

عروس‌خانوم‌چه‌کرده‌همه‌رودیوونه‌کرده😉😂...

قورمه‌سبزی‌های‌منم‌برادرشوهرم‌زیاددوسداره....

کلاخوشمزه‌میشه...بخاطرسبزی‌هاسرخ‌شده‌مامانمه😋

۹۹/۹/۹‌کلی‌اتفاقای‌خوب‌برام‌‌افتاده❤🍃شاه‌هَست‌حُسین‌پادِشاه‌هَست‌حُسین...❤🍃وتوپَنایی‌درهرپِیشامدبـــَد......❤🍃
اوووی دوس دارم دستپختتو😋😋😋

من جدیدا مرغ ته انداز درست کردم خیلی خوشم امده

اونو درست کن حتما

تکه های مرغ رو نمک وزردچوبه وفلفل و یکم زعفرون بزن از یک طرف داخل پیاز وروغن سرخ کن

بعد برنجت رو ابکش ک کردی نصفش رو با زعفرون قاطی کن

یکم زرشک با شکرم تفت بده 

بعد مرغارو از طرفی که سرخ نکردی ته قابلمه بزار دورقابلمه ام میتونی حلقه سیب زمینی براری و برنج زعفرونی رو روی مرغا بریز بعدم زرشکارو بعدم برنج سفید.باقاشق یکم فشار بده برنجا فشرده بشند و دم بزار و زیرش رو کم کم کن ۱.۵ ساعت بعد امادست

2706