2737
2734

سلام دوستان ببینید با این علائمی که دارم جنسیت نی نیم چیه ؟ خدا خواسته باردار شدمو من بچه ی اولم دختره این دومیه الان وارد یازده هفته شدم . تقریبا علائمم مثل علائم بارداری دخترمه . حالت تهوع دارم زیاد . سردرد دارم تنبل شدم همش خوابم میاد بی حوصله ام . بستنی زیاد دوست دارم ولی کلا ترشی رو بهتر می تونم بخورم تا شیرینی . رشد موهام هم فرقی نکرده و علامت وی تو دوتا چشمامه .جوش نزدم فقط فرقش با بارداری قبلیم اینه که همش دوست دارم یه چیزی بخورم تند تند ضعف می کنم و زیاد هوس می کنم همین . خیلی دوست دارم این یکی پسر باشه طعم داشتن هم پسر و هم دختر رو بچشم  . اسمشم نذارید تبعیض جنسیتی خیلی دوست دارم پسر هم داشته باشم . حالا شما نظراتتون رو بگید کمکم کنید تازه این هفته میرم برای ان تی ولی فکر نکنم بگه چون یازده هفته میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه مثل بچه اولتی پس دختره شک نکن

ولی امیدوارم ب خاسته دلت برسی

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

ان تی میگه منم سر پسرم تنبل شده بودم وای چه خوابی میکردم کیف میداد بی هوش بودم همش سر دخترم شبی سه ساعت میخوابیدم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2738

خیلی شبیه همیم..منم ۱۰ هفتمه و دختر دارم دوس دارم پسر باشه.باعلائم مشخص نمیشه....دیگه باید صبر کنیم ان تی یه چی احتمالی بمون بگه

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

والا علائم منم  مث تو و بچم پسره منم وی تودوتا چشممه  مدام بستنی میخورم صورتم مث اینه صاف شده  و سفید و تهوع و اشتها دارم 

حالا سنت موقع اقدام و آخرین روز پریودیتو بگو با تقویم چینیم ببینیم ضرر  نداره

ممنون که اومدی پیشمون.  
2706