2410
2553

سلام دوستان ببینید با این علائمی که دارم جنسیت نی نیم چیه ؟ خدا خواسته باردار شدمو من بچه ی اولم دختره این دومیه الان وارد یازده هفته شدم . تقریبا علائمم مثل علائم بارداری دخترمه . حالت تهوع دارم زیاد . سردرد دارم تنبل شدم همش خوابم میاد بی حوصله ام . بستنی زیاد دوست دارم ولی کلا ترشی رو بهتر می تونم بخورم تا شیرینی . رشد موهام هم فرقی نکرده و علامت وی تو دوتا چشمامه .جوش نزدم فقط فرقش با بارداری قبلیم اینه که همش دوست دارم یه چیزی بخورم تند تند ضعف می کنم و زیاد هوس می کنم همین . خیلی دوست دارم این یکی پسر باشه طعم داشتن هم پسر و هم دختر رو بچشم  . اسمشم نذارید تبعیض جنسیتی خیلی دوست دارم پسر هم داشته باشم . حالا شما نظراتتون رو بگید کمکم کنید تازه این هفته میرم برای ان تی ولی فکر نکنم بگه چون یازده هفته میشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگه مثل بچه اولتی پس دختره شک نکن

ولی امیدوارم ب خاسته دلت برسی

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

ان تی میگه منم سر پسرم تنبل شده بودم وای چه خوابی میکردم کیف میداد بی هوش بودم همش سر دخترم شبی سه ساعت میخوابیدم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2714

خیلی شبیه همیم..منم ۱۰ هفتمه و دختر دارم دوس دارم پسر باشه.باعلائم مشخص نمیشه....دیگه باید صبر کنیم ان تی یه چی احتمالی بمون بگه

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

والا علائم منم  مث تو و بچم پسره منم وی تودوتا چشممه  مدام بستنی میخورم صورتم مث اینه صاف شده  و سفید و تهوع و اشتها دارم 

حالا سنت موقع اقدام و آخرین روز پریودیتو بگو با تقویم چینیم ببینیم ضرر  نداره

ممنون که اومدی پیشمون.  
2706