2737
2739
عنوان

کسایی که سگ یا حیوان خونگی دارن یه سوال دارم لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 97 پست
چرا مرغو خروس نمیگیرید همیشه باید سگو گربه باشه🤭

حيوان دوستا حيووني نگه نميدارن كه آخر سر بخورنش

بشخصه ي جوجه ي ساعت باهام زندگي كنه دلم نمياد بخورمش ديگه

چطور ميتونيد شماها؟😔

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.

سگ کم صدا بگیر نزاد اصیل اگه اپارتمان هستین نژاد اصیل بگیر مثل شیتزو پکینز پامرانین 

من شیتزو دارم از ابن تریر ها نگیر اصلا هم ریزش مو شدید دارن هم خیلی سر و صدا میکنن هم خنگن 

هزینشون بقیه ماه هاییک واکسن ندارن و دارو ماه های عادی ی غذای خشکه مثلا بشه برا نژاد کوچک برای دو سه ماه یه سه کیلویی صد و پنجاه اینا تشویقیم مثلا خودت مرغ بخر بدون ادویه درست کن با ماست پربیوتیک بهش بده یا میتونی از بیرون بخری هر از گاهی وسایلشم همون اول کار هست حدود یه یک میلونی باکس لباس پد جای خواب قلاده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین سگ مثل بچه می مونه نگه داریش پرخرجه. باید تربیت کنی. باید به شدت صبور باشی. باید بتونی بسیار ب ...

منم خیلی دوس دارم ولی از همین چیزاش میترسم میشه بگی خرجش حدودا چقدر میشه

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم
ای ننه جفتن؟بچه ندارن

اره

زنه حاملس این هفته زایمانشه😘😍

تازه یه کوچیکم خریدم اصلا نمیزاره ازش عکس بگیرم داره شیر میخوره😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738
ببین سگ مثل بچه می مونه نگه داریش پرخرجه. باید تربیت کنی. باید به شدت صبور باشی. باید بتونی بسیار ب ...

من خودم سگ دارم سه چهار ساله هزینش خیلی زیاد نیست البته نژاد کوچک بزرگشو مثل هاسکی گلدن اینا تجربشو نداشتم

اره زنه حاملس این هفته زایمانشه😘😍 تازه یه کوچیکم خریدم اصلا نمیزاره ازش عکس بگیرم داره شیر میخور ...

وای منم خیلی دوس دارم اما نمیتونم از سگ بگذرم

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم
من خودم سگ دارم سه چهار ساله هزینش خیلی زیاد نیست البته نژاد کوچک بزرگشو مثل هاسکی گلدن اینا تجربشو ...

من اون دوره ای که داشتم (نازه قیمتا ارزون تر بود) میانگین سه تا چهار میلیون تو ماه می رفت براش

واکسن ماهانه می خواست که ۵۰۰ هزار تومن بود. سگ ما یه توله بومی بود البته، بعدا فرستادیمش باغ یکی از اقوام. ولی خیلی سخت بود. 

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
وای منم خیلی دوس دارم اما نمیتونم از سگ بگذرم

من کلا خرگوش رو بیشتر سگ دوست دارم

سگ بزرگتر کع بشه ممکنه خطرناک بشه همینجا ب یکی حمله کرده بود چون فصل جفت گیریش بود

ولی هرگوش ناز و ارومه صداهم نمیده

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
اره زنه حاملس این هفته زایمانشه😘😍 تازه یه کوچیکم خریدم اصلا نمیزاره ازش عکس بگیرم داره شیر میخور ...

منم یه خرگوش نر داشتم ۲ سال نگه داشتم مریض شد مرد ،صبحا میومد لیسم میزد بیدار بشم بهش غذا بدم ،دیگه بعد اون حیوون نگه نداشتم طاقت مرگشونو ندارم،به دنیا اومدن تاپیک بزن عکسشونو بزار منم تگ کن😄😄🤩🤩

هر چیز که در جستن آنی آنی!
2706