2733
2734
عنوان

عروسک انابل ، باردارا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3738 بازدید | 206 پست

خوشت میات از شکلش یعنی 

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.

عروسک انابل وجود داره . اما اصلا شبیهه چیزی که تو فیلم ساختن نیست و تو یه حفاظ شیشه ای قرار داره 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اوه بی بی اون قسمتش یادته من حامله بودم نگا میکردم😅😅

من ۱۹سالم بود دیدم خیلی حالم بد شد .

بعدش شروع کردم فرندز دیدم که بشوره ببره 

سکوت بره ها،دیگران ،درخشش،دیوانه از قفس پرید ،شرلوک هولمز(۱۲قسمت) اگر ندیدی ببین 

😁😁نخند میاد سراغ ما

وای نگووووو،من فقط انونس انابلو دیدم از ترس هنوز ندیدمش،بعد فک کن دخترم تو اتاقش ی عروسک داره هیچوقت نگاش نمیکنم.،شبا اصلا تو تاریکی نمیرم اتاقش. چند نفر غیر خودمم دیدنش همون لحظه اول یاد انابل افتادن   

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
ببزن یه فیلم داشته که فیلم ترسناکه و یعنی توش جن رفته اگه نمیترسی ادامه بدم البته ..بعدم میگن واقعیا ...

ویکی پدیا قابل تغییره 

عکس صفحه رو گذاشتم 

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹
اره  بنویس ببینم چطوریه

برو تو صفحه لئوناردو داوینچی اسم کاربریمو نوشتم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

جن گیر ، حلقه ، کانجورینگ انابل اینا اصلا ترسناک نیست حتی از این بدتر اصلا ترسناک نیست فقط فیلمه منم از اینا نمیترسم اگه میترسیدم که عروسک انابل درست نمی کردم 

هفته پیش همسرم نبود ،من و بچه هام تنها بودیم ،نصفرشب باد شدید میامد از تو درز پنجره صداش می‌پیچید ،یهو صدای عروسک دخترم که کف اتاق بود اومد می‌گفت ماما بابا بعد می‌خندید 

فکر کنید سه نصف شب ، تو عمرم اینقدر نترسیده بودم ،جرات نمی‌کردم نفس بکشم 

مگه صدای عروسکش قطع میشد ،اینقدر گریه کردم از ترس که داشتم بیهوش میشدم 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
جن گیر ، حلقه ، کانجورینگ انابل اینا اصلا ترسناک نیست حتی از این بدتر اصلا ترسناک نیست فقط فیلمه منم ...

كانجورينگ ديگه خدايي ترسناك بود 😂

چ فيلم ترسناكي ديدي كه واقعا ترسيدي ازش پس ؟

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.