2733
2734
عنوان

عروسک انابل ، باردارا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3732 بازدید | 206 پست
خدا نکنه عزیز دل خبرشو به من بده😊❤

عزیزم به نی نی یار 5 درخواست دوستی دادم هنوز قبول نکردن

تو یکی از تاپیک هاشونم ازشون پرسیدم، هنوز جواب ندادن

لطفا شما هم بهشون پیام بده🌹

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اونایی که میگن مگه عروسک هم فرار میکنه😂😂. ولی اسی ناموسا فازت چیه چرا عروسکشو درست کردی حالا؟؟ ...

درست کردم که نصفه شب ترس بازی کنم الان انابلو انداختم بالای کمدم گلاب پاشیدم روش در کمد هم بستم البته من از این چیزا نمیترسم

منو چای مادرشوهرم نمیخوره هرکی رو چای خودش میخوره 

نمکدون کی بودی تو صد درصد میاد سراغت

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731
عزیزم به نی نی یار 5 درخواست دوستی دادم هنوز قبول نکردن تو یکی از تاپیک هاشونم ازشون پرسیدم، هنوز ج ...

باشه عزیز

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
چرا می ترسی ترس نداره فقط فیلمه تازه از نظر من که خیلی خنده داره

یعنی به معنای حقیقی مردن میمیرم ها اصلا نمیتونم نگاه کنم

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
2738
درست کردم که نصفه شب ترس بازی کنم الان انابلو انداختم بالای کمدم گلاب پاشیدم روش در کمد هم بستم البت ...

ترس بازی کنی؟😐یعنی چی؟ . گلاب اخه😂😂 . اونی که میریزن روش اب مقدسه😂🤦‍♀️

.👦🏻❤👦🏼 .🌕🌑.