2733
2734
عنوان

عروسک انابل ، باردارا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3738 بازدید | 206 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن فرار کرده باز یه عده میگن شابعس

فقط امضات حداقل معنيشم مينوشتي

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2731
بخدا اینجا بیشتراشون باردارن خدارو خوش نمیاد منم باردارم یه لحظه دیشب چشمم خورد ر ی دم به خودم   ...

منم باردارم وبینهایت ترسووهمه ی قسمتای انابلودیدم فک کن نصفه شبی وقتی خوندم تاپیکوچ حسی بهم دس دادبخدابعضیامریضن اخه نصفه شبی چ‌تاپیکیه زدی انقدبیکاری؟

اقا من این دابه رو شنیدم ولی ندیدم چجوریاس؟ می ارزه دبدنش؟ واقعا ترسناک هست؟

اره خوبه

بخصوص که ازونا نیست که زود حدس بزنی چیه

تا اخراش درگیر میمونی

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
اره هس ولی خب شاید کسی دستکاری کرده

ار ه..من یه جای دیگه دیدم نوشته که شایعست و دست صاحب موزه هستش و موزه رو جمع کرده اما خب به هر حال بیاد ایران با پای خودش فرار میکنه 😂😂

وای واقعا تحت تاثیر قرار میده ما شبا میبینیم با مامانم و داداشم میبینم شب اومده بود سراغ مامانم

دابه ؟

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.