2733
2739
عنوان

مامانایی که هم دختر دارن هم پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1774 بازدید | 95 پست
وای دختر یه چیز دیگس  من دومی رواقدامم  میخوام بازم دختر باشه

چون پسر نداری جفتشونو داشته باشی برات فرق ندارن

پسرا خیلی احساسی ترن

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم عاااااشق باباشه لحظه شماری میکنه بیاد خونه باباشم متقابل سرتا پاشو طلا گرفته هر کی ازش بپرسه واضح میگه بابامو بیشتر دوست دارم.ولی پسرم خیلی به مت وابسته س تا سر نزاره رو دستم خوابش نمیبره .ولی من هر دو رو یه اندازه دوست دارم

2731

هر دوش خوبه ولی دختر شیرین تره 

من دخترش و دارم ارزون اینه خدا پسر هم بهم بده تا هردوشون داشته باشم

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
شما جفتشو دارید؟چرا دختر اینقدر خوبه. یه تحقیقی کردن مردایی که دختر دارن بیشتر عمر می کنن.دختر یه ج ...

تره منم شنیدم چون تو خونه شور و هیجان بیشتری میارن حتی تو نوجوونی

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
من دخترم عاااااشق باباشه لحظه شماری میکنه بیاد خونه باباشم متقابل سرتا پاشو طلا گرفته هر کی ازش بپرس ...

دقیقا

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2740
من بچه اولم پسره دومیش دختر عاشق پسرمم دخترمم خیلی دوست دارم ولی مامانا پسراشونو ی جور دیگه دوست دار ...

من پسر ندارم گلم.فیط یه دختر دارم.

جدی میگی چه جالب

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

بچه ی اولم پسره ،نفس منه ،زندگی منه 

دومی هم دختر،عااااشقشم 

ولی همیشه اولینها خلص ترن ،چون همه ی اولین ها با اونا بوده

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....

من پسر دارم راستش فکر نمیکردم پسر بتونه اینقدر عزیز و شیرین باشه 😄عشقه یعنی، مخصوصا محبت کردنش، دفاع کردنش، گاهی هم برام غیرتی بازی در میاره ۵ سالشم بیشتر نیست

خلاصه پسردار بودن مثل این میمونه که با یه دنیای جدید اشنا بشی

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706