2726
عنوان

مامانایی که هم دختر دارن هم پسر

1769 بازدید | 95 پست

میخاستم بدونم کدوم شیرین تره.کدوم بهتره؟

من تاوقتی دختر نداشتم عاشق پسر بودم.ولی الان عاااشق دخترمم.میخام بدونم پسر داشتن چه طعمیه

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر داشتن شیرینتره

شما جفتشو دارید؟چرا دختر اینقدر خوبه.

یه تحقیقی کردن مردایی که دختر دارن بیشتر عمر می کنن.دختر یه جور امید به زندگیه

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

من دختر دارم..فک نکنم فرقی داشته باشن..من دیگه بچه نمیخام

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

مگه میشه بگی کدوم شیرینتره؟مادری هست بگه دخترم بهتره یا پسر؟قطعا دوتاشون به یه اندازه عزیزن

من که دختر ندارم

ولی تمام اطرافیانم که هردو داشتن میگن بزرگ کردن دختر خیلی خیلی راحت تره

تازه پسر دخترخاله ام خیلی بچه آرومی بود دخترش شیطون تر بود ولی باز دخترخاله ام میگفت بزرگ کردن دختر صدبرابرراجت ترا

2706