2737
2734
عنوان

فضله موش😟😖 🤢عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
جدی میگی

الان اینترنت زدم فضله ی موش هست

بزنین اینترنت میاره نجس هست یا نه

زندگی دیروزی ها مثل امروزی ها نبود... ادعا نبود چشم و هم چشمی نبود👁️👀من بیشتر و تو کمتر نبود📈📉تولدت مبارک و کیک و شمع نبود🎉🎂کادوی گرون قیمت و سالگرد ازدواج نبود🎁💍حتی "دوستت دارم" هم نبود💘؛ یه شناسنامه بود که ثابت میکرد کی مال کیه📕عالی نبود، قشنگ نبود، حتی بیشترش اندوه بود🖤؛ قدیم تر ها بوداشون کم و نبوداشون زیاد بود🙎🏻‍♀️اما یه چیزی بود که زندگیشون دوام داشت گذشت بود🤝دادگاهشون خونشون بود🏠قاضیشون دلشون بود❤️و حکمشون صبر🙏... ما چقدر صبوریم؟؟؟ مایی که همه چیز داریم...؟! 
2738
ن بحثم اینه ک الان نجسه ینی بریزم دور 🙁

نه بابا قبل از اینکه برنجو بشوری خوب نگاه کن اگه برنجو بشوری بعد ببینی هست انوقت باید بریزی دور

جای مردان سیاست بنشانید درخت!!!تا هوا تازه شود...

اگه واقعا فضله باشه، اون برنج که دم کردی نجسه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین برنج خشکه نجس نمیشه تا جیس نشه،وقتی خشکه تمیز کن اگه از اینا توش هست جدا کنبعد استفاده کن ،اما اگه تو غذا پختی بعد از اینا توش دیدی نخور دیگه بریز برا پرنده ای گربه ای یا دور بریز

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2706