2737
2734
عنوان

افسر رد شدم همون دفعه اول 🤣🤣🤣🤣

332 بازدید | 43 پست

پارک دوبل خواست ن گفتم‌مجاز نیس ن راهنما زدم ن درست پارک انجام دادم نزاشت ۱ دقیقه بشینم‌گف برو پایین🤣🤣🤣

از خوردن بستنی قیفی در خیابان خجالت نکش😊🍦از اینکه بایستی و از سوژه ای که خوشت آمده عکس بگیری📷🌱از اینکه بنشینی کنار کودکِ فال فروش و با او درد و دل کنی😌❤  از اینکه در کوچه با بچه ها دنبال بازی کنی🤗🏃🏻‍♀️ از ابراز علاقه کردن به کسی که دوستش داری💖 از عصبانی شدن...از بلند خندیدن....از گریه کردن های بی دلیل....از کنار گذاشتن آدم هایی که تو را نمی فهمند....✅خجالت نکش!👏🏻 عمرِ هیچ کس قرار نیست جاودانه باشد🌾برای خودت زندگی کن!🌸💚🌱♡

قبل اینکه نوبتم بشه زنه کلی هطا داشت فک کردم رده چندبار خاموش کرد اما قبولش کرد یعنی چون بار ششمش بوده قبولش کرده

از خوردن بستنی قیفی در خیابان خجالت نکش😊🍦از اینکه بایستی و از سوژه ای که خوشت آمده عکس بگیری📷🌱از اینکه بنشینی کنار کودکِ فال فروش و با او درد و دل کنی😌❤  از اینکه در کوچه با بچه ها دنبال بازی کنی🤗🏃🏻‍♀️ از ابراز علاقه کردن به کسی که دوستش داری💖 از عصبانی شدن...از بلند خندیدن....از گریه کردن های بی دلیل....از کنار گذاشتن آدم هایی که تو را نمی فهمند....✅خجالت نکش!👏🏻 عمرِ هیچ کس قرار نیست جاودانه باشد🌾برای خودت زندگی کن!🌸💚🌱♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قبل اینکه نوبتم بشه زنه کلی هطا داشت فک کردم رده چندبار خاموش کرد اما قبولش کرد یعنی چون بار ششمش بو ...

نه بابا من یه خانومی جلوم بود بار 12 هم بود باز ردش کرد 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂

کاربریم دونفره اس  
2738

درود 

از اینکه قبول نشدی خجالت نکش، تو هستی و این مهمترین اتفاق زندگی ست ... پس موفق میشی💪💎

چه امضای زیبایی داری عزیزم

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2706