2737
2739
عنوان

جاری دارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 185 پست

بانوی گل.شما فقط بخاطر تبریک نگفتن اینقدر حس تنفر داری.اگه جای من بودی چیکار میکردین که هزاران بار جاریم بین من وشوهرم اختلاف انداخت .خانواده شوهرمو بامن بدکرد.باکمک برادرشوهرم کل اموال پدرشوهرمو بالا کشیدواون الان توخونه کاخ مانند زندگی میکنه ومن توخونه قراضه اجاره ای ته شهر.هرجی تهمت هم فکر کنی به من بدبخت زده.ادعای مسلمونی هم داره و طلبه هستش وکم مونده توچادر خفه شه

خانواده همسرم هم پارسال تابستون رفتن پیششون شمال  من رابطه کسیو بهم نزدم  اتفاقا همیشه ظ ...

شاید  فکر کرده   میتونه  خانمش با  شما  خوب ارتباط  برقرار کنه  و  شما عضو جدید خونواده  بودی و همسرش از شما هیچ رفتار بدی  ندیده  و پروندت  سفیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید  فکر کرده   میتونه  خانمش با  شما  خوب ارتباط  برقرار کنه  و ...

کلا این برادره خودش گذاشته رفته و بقول شوهرم خودشو از خانواده طرد کرده 

ولی نمیدونم چ زوریه دلش میخواد روابطو تو واتساپ داشته باشه 

من اصن روابط واتساپی نمی پسندم اونم با فامیل 

الانم زنش بمن پیام میده و فقط پز لباس عروس و لباس عقدش رو میده ک خریدتشون 

من بدبخت کرایه کردم لباس عقدمو 

فقط پیاماش بوی پز داره و فضولی 

2731
کلا این برادره خودش گذاشته رفته و بقول شوهرم خودشو از خانواده طرد کرده  ولی نمیدونم چ زوریه دل ...

به  عشق  دختره  رفته دیگه....اینهمه  داخل نی نی سایت  میشنویم  دخترها  میگن  با خانواده  شوهر قطع رابطه ایم و....

با همسرت حالشو ببر

کلاااااااااا  جاری فامیل نمیشه

بهترین جاری دنیا  باز هم جااااریه

باور کن

به  عشق  دختره  رفته دیگه....اینهمه  داخل نی نی سایت  میشنویم  دخترها ...

مرداشون مذهبین بعد این شوهرش رو استاتوس نوشته نفسم بنده به نفست نفسم 

یعنی خوندمش خواستم اوق بزنم یه شعری یه چیز قشنگی بنویس این چیه اخه 

خیلی بنظرم خودشونو به نمایش میذارن ‌

حالا عشقشونو یه جوریه ک من به شوهرم میگم چطور اشنا شدن باهم میگه ما کلا در موردشون حرف نمیزنیم 😐🤔

مرداشون مذهبین بعد این شوهرش رو استاتوس نوشته نفسم بنده به نفست نفسم  یعنی خوندمش خواستم اوق ب ...

خوب  نوشته  کهههههه

با همین حرفها  همسرش  رو پیش خودش  نگه  داشته

بلدهههه خیلی

2738
خوب  نوشته  کهههههه با همین حرفها  همسرش  رو پیش خودش  نگه  داشته بل ...

من ک عکس شوهرمو میذارم ناراحت میشه میگه شاید کسی نداشته باشه همسر ببینه و ناراحت شه دلش بخواد 

والا میگن کسی ک تو فضای مجازی هی عشقشو جار بکشه هیچ عشقی بینشون وجود نداره 

کی  میگه....اینارو باور نکن....

اینا حرفهای ادم  حسودهههه

آدم  با آدم فرق دارهههه

نمیشه یه چیز کلی گفت

یکسری اخلاقشون اینه کسی رو دوست دارن جار میزنن  یکسری هم هیچی نمیگن و اعتقاد دارن نباید بقیه بفهمن

من  آدم  از نزدیک میشناسم  روابطشون عالیهههههه و همش هم ابراز میکنن

ببخشید ولی من از پیامتون اینجور برداشت کردم که شما خودت کمتر از جاری مقصر نیستی،اون یه اشتباه کرد که تبریک نگفت، که اونم از حرفای همسرت میشه فهمید یه جریانی پشتشه،یعنی چی زنداداشم جز خونواده نیس،ظاهرا همسرتون همچین احترامی برا زنداداشش قایل نیس که الان برا شما توقع احترام داره.. ولی اشتباهای خودتون بیشتره،اینکه عکس جاری رو نشونتون داد چه توهینی به شما بود که بهتون برخورد خواستین عوق بزنین؟!یا اینکه شماره تونو داشته باشه چه ایرادی داره که دو روز ناز کردین؟وقتی سراغتون میگیره که از نظرتون واسه پز دادنه،قیافش که زشت و عملیه،از هر جهت هم که از شما پایین تره.. خودت ببین دوس داری با کسی که این حرفا رو راجع بهت بزنه صمیمی باشی..

ببخشید ولی من از پیامتون اینجور برداشت کردم که شما خودت کمتر از جاری مقصر نیستی،اون یه اشتباه ک ...

منم نخواستم صمیمی باشم فقط میخوام دست از سر من بردارن و مزاحمم نشن 

بعدم ادم ازدواجش مهمترین اتفاق زندگیشه من هر کس دیگه تبریک نگه میریزمش دور 

ابنکه عکسشو نشونم داد اوق زدنم واسه رفتار نپخته و بی شخصیتیش بود 

چون تو فرهنگ ما همچین چیزی نیست 

دلم نمیخواد شمارمو یه عوضی داشته باشه و بتونه پروفایلامو ببینه و فضولی و حسادت کنه زوره ؟ 

و واقعا قیافش زشت و عملیه و از هر جهت پایینتره و خانواده شوهرش نمیخوانش 

2706