2733
2734
عنوان

جاری دارا بیاین

1783 بازدید | 185 پست

جاری من مال یه شهر با مسافت بسیار دور هستش اونجا هم زندگی میکنن 

من و همسرم ک عقد کردیم 

ایشون برای جشن عقدم نیومد البته برادرشوهرمو بزور خانوادش کشوندن برا مراسم 

اما جاریم نیومد و گفت شاغلم و اینا 

بعد تا ۶ ماه بعد هیچگونه تبریکی هم به من و همسرم نگفت 

الان من خیلییییی حس بدی بهش دارم بااینکه اصلا ندیدمش ازش متنفرم 

بعد به شوهرش گفته بود از شوهرم بخواد عکس منو براش بفرستن ک باعث شد تا سر حد جنون عصبانی بشم ولی عکس العمل نشون ندادم 

هروقت اسمش بیاد با شوهرم بحثم میشه 

خیلی سرش حساسم 

بنظرتون طبیعیه این وضعیت ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه جاریم قبل این که مامانش ببینم بهم گفت مامان گفته از تو و عمو بدش می یاد بهتون فحش داده 😅😅😅

والا تنها کسی که الان تو خانواده همسرم حس بدی ندارم بهش اون نمیدونم چرا 😅😅😅

البته هیچوقت به روش نیوردم و ذهنم مشغول نکردم فقط حدود نگه داشتم الانم راضیم 

2728

نه ندیده چرا متنفری اون احتمالن از خانواده شوهرش ناراحته یا فکر میکنه تو اومدی اون از چشم افناده یا شاید کارایی برای تو کردن که واسه اون نکردن بعضیا فکر میکنن جاری یعنی هوو تو با خانومیت باید شرمندش کنی نه اینکه بدتر حساس بشی خودت رو از چشم بندازی 

یعنی الان با هم خوبید ؟ 

من خیلی خیلی ازش متنفرم 

به عبارت بهتر حالم ازش بهم میخوره چون تبریک نگفت و بااینکار حس میکنم به روم شمشیر کشید یا شایدم منو به رسمیت نمیشناسه

نه طبیعی نیست ،شما توقع بی جا داری /:

عزیزم تبریک نگفتنشو  پای چی میذاری ؟  مشغله زیاد ، حسادت یا بی فرهنگی؟ ؟

شما میتونی از بقیه بپرسی ببینی ایشون چ جور شخصیتی داره 

اگه اونام بد گفتن ، پس  توام حق داری ازش ناراحت باشی 

🍒🍹
2738
نه ندیده چرا متنفری اون احتمالن از خانواده شوهرش ناراحته یا فکر میکنه تو اومدی اون از چشم افناده یا ...

من ک احتمال داره هیچوقت نبینمش 

ولی با خانواده شوهرش هم خوبن 

مادرشوهرم هی تعریف کارای هنریشو میده بااینکه دوساله اصلا ندیدتش 

فکر نمیکنم هم از چشم بیفته بهر حال اون همیشه مسافره و مهمونه و عزیزه 

عزیزم تبریک نگفتنشو  پای چی میذاری ؟  مشغله زیاد ، حسادت یا بی فرهنگی؟ ؟ شما میتونی از بق ...

والا از شوهرم پرسیدم دلیل کارشو روم نمیشه اصلا از بقیه بخوام بپرسم میترسم متوجه حسم بشن بعدم میخوام فکر کنن اصلا برام اهمیت نداشته این حرکت عروسشون و اصلا خود عروسشون

شوهرم رو ک پرسیدم گفت برام اصلا اهمیت نداره و اون جزو خانواده ما نیست 

بعد میگفت من و عروسمون مث کارد و پنیریم بعد چند وقت گفت منظورم از کاردو پنیر اینه ک باهم کاری نداریم 

نمی فهممش شوهرم در مورد خانوادش بشدت محافظه کاره 

یعنی الان با هم خوبید ؟ 

باهم کاری نداریم خوبیم می ریم می یایم ولی دخالت هم نیست البته  جاری من تو ظاهر حتی از کسی متنفر باشه خوب رفتار می کنه و دروغ چرا همین برام کافی رو اعصابم نمیره حالا پشتم فکر نکنم اتفاقات خوبی وجود داشته باشه 

ولی خب خواهرشوهرام که بهم گفتن مثل خواهر مون هستی کارایی ازشون دیدم   دقیقا توقع داشتم مثل خواهر باشند الان به قول شما اسمشون هم می تون حالم خراب کنه 

می دونی کلا حس می کنم جاری تاثیر یا اهمیتی تو زندگیم نداره و حساسیتی هم روش ندارم حالا میخواد اون هرطور دوست داره درباره من بگه 

می دونم قاطی گفتم امیدوارم منظورم رسونده باشم

من ک احتمال داره هیچوقت نبینمش  ولی با خانواده شوهرش هم خوبن  مادرشوهرم هی تعریف کارای ه ...

خوب پس اون خودش رو ثابت کرده تو خودت رو از چشم ننداز بگن دختره دو روزه اومده با جاری ندیده اش حس رقابت داره مارک حسود میزنن روت فردا حرف معقول هم بزنی میگن حسود بشین سر جات باور کن راست میگم خودت کوچیک میشی اصلا دلیل نداره این احساس تو 

حق داری متنفر باشی اما سعی کن بهش فکر نکنی اعصابت خورد بشه بزار اون کوشه ذهنت آنقدر کمرنگ بشه تا از بین بره 

این بارم که مادرشوهرت تعریف کارای هنریش رو کرد بگو هنر مهم نیست شعور و انسانیت مهمه که ایشون نداره وگرنه یه زنگ میزد بهم 

2706