2733
2734
عنوان

جدا خوابیدن همسر بعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 2096 بازدید | 44 پست
تا چند ماه نمیشه رابطه داشت مگه؟ 

بستگی بشوهرت داره ک هات باشه یان

مال من سردمزاج بود.

تاخوب شدن بخیه هات میتونی رابطه داشته باشی

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوهوم میگهرصبحرباید برم مغازه ارباب رجوع دارم شب جمعه هم به بهونه ی سردردش رفت اتاق بچه خوابید حتی ت ...

بابا بیشتریا اینجورین پدر که اندازه مادر صبور نیس که از همه چی خوابو خوراکش بزنه بچه نگه داره وگرنه که بهشت زیر پای مادر نبود

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
2728
ما اما رابطه داشتیم دوبار ۴۰ روزمم صبر نکرد بگذره از عمل

حالابازشماخوبین ی خانوم میگفت هفت روزبودزایمان طبیعی کرده بودم رابطه داشتیم اخه بخیه ۱۵روزطول میکشه خوب شه بابخیه رابطه داشتن واقعاوحشتناکه

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2738
الان شوهر شما آیا شغل نداره صبح نباید بیدار بشه؟؟خیلی بدجنسه دلمو همش میشکونه با حرفاش 

چرا بابا بیچاره شش صبح باید بره ولی خب خودش ظرفامم میشوره میاره جمع میکنه هروقتم که میخواد بخوابه میگه بیدارم کن نوبتی بچه رو نگه داریم اولاش دخترم خیلی بیقراری میکرد

دلت نمیشکست بعد از زایمان زن ببشتر نیاز به محبت داره خرن این شوهرا درکی ندارن

ن خودم راضی بودم بره اونوربخابه اصلاامادگی رابطه نداشتم ولی روزامحبت میکردبهم

شوهرمن ساعت ۱۰میره ۱۰شب تاخریدم بکنه میشه ۱۱ بخدا تاچشم وازمیکنم بچم بیدارمیشه بایدبغلش بگیرم تا شب نه میتونم بشینم صبونه بخوذم نه نهاربپذم نه شام بهشم میگم زودبیا نی گه پس ازکجا بیاریم بخوریم 

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
اگه اینجوریه که پس بچه بدتر اختلاف میندازه بین زن و شوهر و از هم دورشون میکنه.... فکر نمیکردم اینطور ...

بچه اول اینطوریه پدر و مادر ناشی هستن هول میکنن بلد نیستن همش سر بچه دعوات میشه دومی خیلی بهتره

شوهرمن ساعت ۱۰میره ۱۰شب تاخریدم بکنه میشه ۱۱ بخدا تاچشم وازمیکنم بچم بیدارمیشه بایدبغلش بگیرم تا شب ...

درست مثل من تا بتونم صبحانه بخورم ۱ ظهره نهارمم ۵ میخورم کلا همه چیم هم ریختست افسرده شدم کروناهم که هست بیرونم نمیتونم برم

2706