2726
عنوان

جدا خوابیدن همسر بعد از زایمان

2072 بازدید | 44 پست

سلام خانما یک ماهه که زایمان کردم شوهرم از همون اول جاشو جدا کردوفقط از ۸ تا۱۰ صبح بچه رو نگه میداره تا من بخوابم دوساعت اونم میبره پیش مادرش منم دوست ندارم بچم بدون من جایی بره خیلی حساسم ،حالم خیلی گرفتست حرفم میشه میگه وظیفه ی مادر نگه داری از بچست پدرفقط از پس مخارجش دربیادحالا این دوساعت نگه داشتنشم منت میذاره سرم انگار بچه ی منه فقط ،چکار کنم من ؟؟دکترکودکانم رفتیم بهش گفت شیر استرس سمه برا بچه بازم حالیش نمیشه وبا جروبحثاش دیوونم کرده دلم ی گروه دردودل میخواد تو تلگرام کسی نداره عضوم کنه

https://t.me/joinchat/CxtcDRzYi4b0M6cEOb6r4A

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درست میشه منم الان سه ماهه زایمان کردم دومیمه یه چند ماه اینطوریه یکم صبور باش تحمل کن به حرفاشم توجه نکن دو ساعت بخوابی هم دو ساعته حالا ببر خونه مامانش مگه چیه از هیچی که بهتره شوهرمنم خیلی بیدار میشد نوبتی نگهش میداشتیم بچمم شیرخشکیه الان سه ماهشه خداروشکر بهتر میخوابه

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

چرا جاشو جدا کرده؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
بخاطر سرو صدای بچه جاشو جدا کرده؟ 

اوهوم میگهرصبحرباید برم مغازه ارباب رجوع دارم شب جمعه هم به بهونه ی سردردش رفت اتاق بچه خوابید حتی تو خالم نمیخوابه درم میبنده

ماک تا۳ماه جداخابیدیم.رابطه هم نداشتیم۶ماه☺️

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

باز دو ساعت نگهش میداره

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اره شبا خواب نداره اصلا

بچه من هم ۵ماشه دقیقا شوهرم اینجوری شده واصلا رابطه نداریم خیلی هم سردشده وباحرفاش دلمو همش میشکونه😢😭

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
درست میشه منم الان سه ماهه زایمان کردم دومیمه یه چند ماه اینطوریه یکم صبور باش تحمل کن به حرفاشم توج ...

الان شوهر شما آیا شغل نداره صبح نباید بیدار بشه؟؟خیلی بدجنسه دلمو همش میشکونه با حرفاش 

2706