2737
2739
عنوان

دعوای منو شوهرم و مادرشوهر و پدرشوهرم چن روز پیش

| مشاهده متن کامل بحث + 3218 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای اولبن بار داشتم جوابشو میدادم چون ی بار دیگه با وجود اونهمه تلاش شکست خوردیم من لباسامو جمع کردم ک بچرو بگیرم تو اوج ناباوری بچمو گرفت گفت نمیدم ب شوهرم گفتم مامانت شوهره منا یا تو خودت تکلیف بچمو روشن کن نمبام دنبالشا شبام تا صبح گریه میکنه برا شیر بعدشم اگه ب جرم گرفتن بچه شیرخوار شکایت کنم پدرتون دراومدس مامانش گف خب باشه بیا ببر این توله تو گفتم فعلا توله خودتو ارزونیت کردم کامل داشتم میلرزیدم مغزم قفل بود شوهرم هی میگف مامان ساکت شو انگار ن انگار اتر بچمو داد بغلم رفت بیرون حواسم بود ر مامانش گف تورو خدا بیشتر دز این گند نزن ب زندگیم هیچی نگو 

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
2738

خاک بر سر این مادرشوهر

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچها پای ابروم در میونه چند نفر تروخدا گزارش بزنن ابرووومhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3101688/خانوم-هایی-که-به-سلیقم-توهین-کردین-بیاییدعکس

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
یعنی چی؟ یعنی پدرشوهرت گفت برو از زندگیت؟

بعد ک تنها شدم با مادرشوهرم مامانم اومد تو گف بیا بریم منم ساکمو دادم ب مامانم چون توان گرفتنش هم نبود ک پدرشوهرم گفت دیگه نبینم برگردیا منم گفتم باشه دیگه هبچوقت نمیام اینجا موقع رفتن ب زور لچمو از بغلم کشید منم ی لحظه رفتم پیش شوهرم و گفتم مامانت بچمو گرفت متاسفم براتون دوید تو خونا بچمو بیاره ک ما رفته بودیم اسکرین میذارم چون رفتم و خیلی نگران حال بچم شدم و میدونستم قراره چ بلایی سر شوهرم بیارن و یادش بدن ک زود جلوشونو گرفتم و بر علیه خودشون چاله کندم

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
2706