2737
2739

راستش قضیه از اونجا شروع شد ک برای ی موضول کاری ک برا شوهرم پیش اومد سه ماه اونجا بودیم شوهرم بارها ضرر های انچنانی داده یعنی چندین بار زندگیمون ب صفر رسیده و تلاش کردیم بازم ب صفر رسیدیم این شد ک شوهرم اونجا شکست خورد و صفر شدیم و منم خوب یادمه وقتی فهمیدم تو حیاط لرز کردم از شدت سرما دهنم مزه تلخی میداد ب زور اوردم تو شوهرم گفتم بازم بدبختمون کردی مادرشوهرم هی میگف وایسا توضیح میده منم نشستم توضیح بده ولی با توضیحش ب حدی عصبی شدم ک اولش تپش قلب شدید بعدم سوزن سوزن شدن دستاو لبم و کج شدن دوتا انگشت تو هر دستم شوهرم حالمو دید دوید سمتم ولی مادرشوهرم داد میزد با اینکارات بچمو ناراحت میکنی مگه نمیبینی بچمم ناراحته و فلان تو اون حال جای نگرانی واس من نگران حال شوهرم بود ک همش دستامو میبوسید حتی برا اولین بار ب حالم گریه کرد

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2731

حسودی میکرده ول کن😒

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2738

تا صبح گریه کردم نصفه های شب بود گفتم خدایا یعنی مامان بابا ک میگن دلشون پاکه خبر دارن دارم میمیرم و حالم چقد داغونه فردا شد و فهمیدم شوهرم بهم دروغ گفته بوده یعنی پدرش گف بهت دروغ گفته ی پس انداز مخفی داره منم از پا افتادم گفتم بابا من با اجازت دیگه میرم پدرشوهرمم گف برو ب سلامت همین

تا صبح گریه کردم نصفه های شب بود گفتم خدایا یعنی مامان بابا ک میگن دلشون پاکه خبر دارن دارم میمیرم و ...

یعنی داشتی قهرمیکردی گفت برو به سلامت؟

خداروشکر منم مامان شدم انشاالله قسمت همه منتظرا  

اومدم تو خونه شوهرم تازه رسیده بود بازم شوک دیشب بهم وارد شده بود انگشتام کج بودن ب ندی عصبی بودم ک زود شماره بابامو گرفتم گفتم بابا ب پات میفتم بیا دنبالم بابام گف باشه الان میام حتی نپرسید چی شده بلدن مامانم قسم خورد دیشب همش خوابتو دیده نگرانت بود رفتم تو هنو بابام تو راه بود شوهرو مادرشوهرمم تو بودن مادرشوهرم ی قشقشرقی ب پا کرد ک تو چرا همه رو صدا کردی تو دعوات تو چرا اینجوری کلی حرف گفتم ببین خواهش میکنم دخالت نکن برو پی کارت شرایط کل کل ندارم باهات 

2706