2733
2739
خدا لعنتش کنه 

مردا کلا تنوع طلبن اینطور نیستن که بخاطر زن خودشونو ناراحت کنن

استاد دانشگاهمون گفت یه مرد صبح زنش بمیره بعدازظهر زن میگیره براش مهم نیست

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!

نمیدونم شنیدین تو هواپبما تهران یاسوج دوتا پسر طاها و یاسین کوچلو بودن  با مامانشون مردن  بقران باباشون دکتر هم بود ۳ ۴ ماه نشد با خواهر زنش ک ۲۰ ۳۰ سال جونتر ازدواج کرد حالا شوهر نامرده برا زنش هیج برا بچه هاش نمیتونست ی سال صبر کنه خواهر زنه چطور دلش اومد جای خواهرش بیاد  ( بهونشون اینه داشت وفسرده میشد خانواده زنش گفتن بیا خواهر زنشو بگیره چندشا )

بدجور خیانت دیدم حال دلم خیلی خرابه میخام جدا شم میشه اگر امضامو میخونی برا ارامش و خوشبختیم دعا کنی ؟ 🙏🙏😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من مطمئنم دوستم نداره.و البته منم دوستش ندارم.داریم زندگیمونو میکنیم.کی حوصله از اول شروع کردنو داره ...

واقعا تو از ته دلت نمیخوای یا به روت نمیاری؟

2740
بخاطر نبود علاقه دعواتون نمیشه دلتون نمیشکنه؟؟؟

نه زیاد.کلا کاری به کار هم نداریم عزیزم.اتفاقا نسبت به بقیه زن و شوهرا خیلیییی کمتر دعوامون میشه.عزیزم من بخاطر دخترم و خانوادم ادامه میدم.البته جز همین عدم علاقه مشکل خاصی هم نداره زندگیم.گهگاه بم فشار میاد بلاخره عشق مهمه تو زندگی.ولی خوب ترجیح میدم ادامه بدم.شما اگه میتونی جدا شو.همه ادما لیاقت اینو دارن با کسی باشن که عاشقشونه

حتی اکه بی کس و بی پناه باشی؟

یعنی خانوادم من رو نخوان؟؟ این سختش میکنه اما سعی میکنم درامد از جایی داشته باشم مستقل شم 

این مرد من رو نخواد یکی دیگه حتما میخواد 

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
نه زیاد.کلا کاری به کار هم نداریم عزیزم.اتفاقا نسبت به بقیه زن و شوهرا خیلیییی کمتر دعوامون میشه.عزی ...

درست میگی

منم احساسم همینه زندگی بدون علاقه وعشق فقط یه اجباره ویه زندان

منم...شوهر من اهل محبت و ابراز علاقه نیست مگر اون موقع ها ...حس میکنم عشقی بهم نداره ...از طرفی دل ک ...

من چون بچه ندارم فک میکنم بهتره زودتر جدابشم

چون من بخاطر عشقی ک به همسرم داشتم تمام چیزهایی ک زجرم میداد رو زیرپام گذاشتم ولی امروز فهمیدم این انسان درست نمیشه

همیشه دیگران براش اولویت بودن

2706