2737
2739

چند سال پیش خیلی سرد شده بودیم خسته وداغون بودیم تا اینکه فهمیدم خیانت میکنه .وقتی فهمیدم با کسی که چقدر داغونه و از من پایین تر بود خیلی اذیت شدم ولی برای پسرم و ابروی خانوادم بخشیدمش .خودش هم خیلی پشیمون بود یا نشون میداد که پشیمونه .میدونست به امام حسین خیلی اعتقاد دارم .هردومون سمینار دعوت بودیم از اینکه جلو اینهمه آدم باید لبخند میزدم بیشتر اذیت میشدم .هرلحظه چشام پر میشد .برام پیام داد به امام حسین قسمت میدم بگزر از گناهم .دیگه گذشتیم ازاون مرحله بحرانی من یکم بیشتر قبل بهش اهمیت دادم اونم بیشتر پابند زندگی شد .الان عاشق ودلباخته نیستیم ولی همدیگه رو دوست داریم وبیشتر قبل برای بدست اوردن دلم و این زندگی تلاش میکنه .الهی همینطور بمونه زندگیم 🙇‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله.کاش خدا نظری به حال ما هم بکنه

کمی تلاشتونو بیشتر کنید برای زندگی .شوهرم بعد که روابطتمون بهتر شد گفت یکی از دلایل خیانتم این بود که حس کردم سردی از زندگی .دلت نمیخواد حتی من توی خونه باشم .و... البته شاید ۲۰درصد درست میگفت اما همه تلاشمو کردم همون روهم جبران کنم .یک خونه شاد درست کنید .وقتی نمیشه تغییرات بزرگ داد همون تغییرات کوچیک هم برای زندگی خوبه .خدا بزرگه انشالله عمق حرفمو گرفته باشید .وخدا به زندگیتون نظر کنه

گاهی دلم میخواد مثل یه دختر بچه دست بزرگترمو بگیرم بگم فلانی ناراحتم کرده اونم بگه ناراحت نشو ادبش م ...

باور کن اگر هم کس نزدیک بود می گفت زندگیتو بکن ،مردها کلا خیلی بی احساس تر از خانم ها هستن،دلخور مشو تربیت خانوادگی ایرونی مردها رو قلدر لار آورده و فکر می کنن ابراز علاقه به زنشون بکنن،انگار کم میارن 

2731
مردا از زنای با اعتماد به نفس خوششون میاد هرچی ضعیف تر و نا امید تر باشی بیشتر فرار میکنن ازت 

میدونی حقیقتش من خیلی خیلی قوی ام اون از اینکه میدونه من غیر قابل شکستم منو اینهمه سرخورده کرده

چون ظاهروتیپ نسبتا خوبی دارم

اخلاقم یجوری ک پسراخوششون میادمیدونه ک برم توجامعه براش دردسر میشه

کلاس زبان وکلاسای دیگه میرفتم انگار داشتن سلاخیش میکردن دیگه نذاشت برم

یاسرکار رفتم دید داره از دستم میده کلی بهانه آوورد

اگر تاحالا ازم جدانشده فقط به خاطر اینکه میترسه مضحکه اطرافیانش بشه

خیر سرم دوتا مدرک دانشگاهی دارم وکلی استعداد ک فقط سرخوردگیش نسیبم شد

😕😕😕

مرسی گلم خدا کمک خودتم بکنه😔من نه خدا نه بنده خدا دیگه نمیتونه کمک کنه😭امشببرای اولین بار با خدا ق ...

عزیزم توکلت به خدا باشه

نمیدونم شاید امتحانیه از طرف خدا

تحمل کن،فقط سعی کن از خدا دور نشی

اگه دور بشی بیشتر تنها میمونی

این دنیا فانیه

میگذره

دختر منم خیلی اذیت میکنه

دیگه نمیدونم چیکار کنم،انقد اذیت میکنه که الان سرم درد میکنه

شاید دختر منم واسه من امتحانه

همه یه جور دارن امتحان پس میدن

قوی باش خواهرم

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
میدونی حقیقتش من خیلی خیلی قوی ام اون از اینکه میدونه من غیر قابل شکستم منو اینهمه سرخورده کرده چون ...

منم همین میگم نمیتونن بالاتر از خودشون ببینن

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی