2737
2734
عنوان

خانم هایی که تو فامیل زنی دارید که بچه شیر میده یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 3073 بازدید | 141 پست
منم یه نفرو دیدم جلوی پسر داداشش که ۲۹ سالشه از یقه انداخته بود بیرون رو بچشم اویزونش بود  خیی ...

عین عمه شوهر من😑

شوهرم گفت خیلی زشته آدم چندشش میشه درسته محرمیم اما این خیلی بی ملاحظه س

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
چه نسبتی داشت باهاتون 

جاريم😑

عاجزانه التماستون ميكنم به پاتون ميوفتم توروخدا توروقران تورو به اباالفضل العباس قسَمتون ميدم واسه شفاى مادرم دعا كنيد جونم مادرمه عمرم مادرمه همه كسم مادرمه جون بچه هاتون قسم واسه شفاى مادرم دعا كنيد سرطان داره روزى صدبار ميگم خدايا چرا اين سرطان رو به من ندادى بجاى مادرم؟؟؟؟ديگه اشكى نمونده كه بريزم با اينكه حامله ام ولى تمام غصه هاى عالم تو قلبمه من بخاطر فشار عصبى و بيمارى اعصاب شايد خيلى جاها اونجور كه بايد با مادرم رفتار نكردم اميدوارم حلالم كنه منو ببخشه من مثل سگ پشيمونم قسم ميخورم بجان بچم اگر روزى مادرم چيزيش بشه خودمو ميكشم😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

متاسفانه بعضیا اینکارو میکنن

متنفرم ازینکار

خود شیر دادن با پوشوندن سینه عب نداره

ولی اونایی که اندام خصوصیشونو میندازن بیرونو درک نمیکنم

خدایا شکرت 🍃                                    

اسی میگم شوهرت چیزی نگفت به تو؟

مثلا نگفت فلانی چقد بی شعوره؟

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

منم دیدم خیلی هارو که اینکارو میکنن 

اما اونا باخودشون فکرمیکنن کسی حواسش بهشون نیس 

یا اینکه چون بچه شیر میدن عیب نداره سینه شون بیرون باشه 😁😬

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
دختر خالم جلو پدر و برادرش به بچش شیر میداد .بچه یهو میرفت پی بازی دوباره می اومد میخورد.این سینه هم ...

واقعا زشته خیلیییییییی زشت 😣😣😣

خدایا شکرت 🍃                                    
دختر خالم جلو پدر و برادرش به بچش شیر میداد .بچه یهو میرفت پی بازی دوباره می اومد میخورد.این سینه هم ...

ایییییی حالم بد شد🤢

اونوقت زنا موقع شیر دهی معمولا سینه ها زشت میشه

سیاه میشه نوکش 🤢

خدا کنه برا من سیاه نشه که پیش شوهرم آبروم میره

من دخار عمه م جلو داداشاش مجرد بود لباس عوص میکرد بهش میگفتیم میگفت داداش محرمه... فک کن من رومو برمیگردوندم

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

یاد یه صحنه ای افتادم 

خانمه درکوچه نشسته بود بچه شو شیر میداد از یقه انداخته بود بیرون من وداداشم که ازمن بزرگتره رد میشدیم یه بچه از دوچرخه افتاد خانمه بچشو گذاشت کنار بدو بدو رفت دوچرخه و بچه رو بلند کرد باهمون سینه اویزون   

تا یه مدت از اون کوچه رد میشدیم از خنده دل درد میگرفتیم

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
ایییییی حالم بد شد🤢 اونوقت زنا موقع شیر دهی معمولا سینه ها زشت میشه سیاه میشه نوکش 🤢 خدا کنه بر ...

دقیقا حالا ی عده شون فک میکنن جذابن میندازن بیرون

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2706