2737
2739
عنوان

خانم هایی که تو فامیل زنی دارید که بچه شیر میده یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 3073 بازدید | 141 پست
دقیقا حالا ی عده شون فک میکنن جذابن میندازن بیرون

اره انگار فکر میکنن این سینه ک الان دارن شیر میدن با سینه قبل بارداری فرق داره و اگه بیرون باشه اشکالی نداره🤭🤭🤭🤭اون دختر همسایمون ک گفتم منم خونشون بودم براش عادی بود حتی بچش میرفت بازی کنه ی دور بیاد این همینطور ول نشسته بود و باباشم روبرومون داشت برامون حرف میزد هرچی اروم میگفتم غزال جمع کن خودتو😁😁😁میگفت عه الان دوباره میاد شیر میخواد😁😁😁

ی بارم تو ی ازمایشگاهی بودم بزرگ و مجهز بود حتی اتاق شیردهی هم جدا گونه داشت.همیشه هم شلوغ و پر مراجعه کننده اس  تو سالن منتظر بودیم تا نوبتمون بشه ی خانمه یهو جلوی اونهمه ادم دراورد شروع کرد ب بچه شیر دادن حتی روشو نپوشوند🤭

خدایی حیا ربطی به محرم و نامحرم نداره  خانم همین بنده خداهم نشسته بود خیلی لاغره اصلا سینه ندا ...

عین من دقیقا😂

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی حیا ربطی به محرم و نامحرم نداره  خانم همین بنده خداهم نشسته بود خیلی لاغره اصلا سینه ندا ...

البته من یکم دارم اما عمش قد .... داره😂ولی سیاهه زشته خداروشکر 

من سفیدم

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
2728
ایییییی حالم بد شد🤢 اونوقت زنا موقع شیر دهی معمولا سینه ها زشت میشه سیاه میشه نوکش 🤢 خدا کنه بر ...

دقیقا همیندجوری.نوک سینه همه تیره میشه.اونایی که سبزن کامل سیاه میشه.منم متنفر بودم از این قسمتش

دقیقا همیندجوری.نوک سینه همه تیره میشه.اونایی که سبزن کامل سیاه میشه.منم متنفر بودم از این قسمتش

بعدش درست میشه یا همونجوری میمونه؟