2737
2734

به ترتیب نیست  

عاشق باشه 

متعهد باشه 

باسواد و تحصیلکرده باشه 

روشن فکر باشه  

با شخصیت  و با اخلاق باشه 

به اندازه و با فکر صحبت کنه  یعنی نه خجالتی باشه که نتونه چهار کلمه حرف بزنه  نه  زیاد حرف بزنه که سبک باشه 

استقلال فکری و مالی داشته باشه  و روی پاهای خودش بیاسته  نه اینکه دستش توی جیب باباش باشه  و یا اینکه نتونه به تنهایی تصمیم بگیره 

به پدر و مادرش احترام بذاره 

تمیزرباشه 

خوشتیپ و خوش چهره  باشه 

بتونه شرایط رو  مدیریت کنه  و بشه بهش تکیه کرد 

اونم بتونه به من یعنی یه زن تکیه کنه  به عبارتی برای جنسیت من ارزش و احترام قائل باشه به عنوان یک انسان برابر با خودش  روی من حساب باز کنه 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...

متاهلم معیارم این بود که زن و مرد برابر بدونه به بهانه غیرت بخودش اجازه نده که به شعور و شخصیت همسرش توهین کنه،همسرش در مقابل هدفای که داره حمایت و تشویق کنه خداروشکر همسرم معیارهای که مدنظرم بود رو داره

ببخش و فراموش کن و ادامه بده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پولم مهمه و اینا همش باهم کمه هااااا

پول ..همینکه هم سطح خودم باشه کافیه

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

خدا روشکر به بیشتر از اون چیزی که دلم میخواست و تو معیارام بود رسیدم 

فقط از نظر مذهبی و اعتقادی باهم فاصله داریم که اونم با صحبت حل شده و مشکلس نداریم خداروشکر 

Everything started from a dream❣️
اخی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

والا 

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2738
خدا روشکر به بیشتر از اون چیزی که دلم میخواست و تو معیارام بود رسیدم  فقط از نظر مذهبی و اعتقا ...

سلام خولی عشقم   عروس خوشگل من چطوره   

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
خداروشکر خوش باشین💕💕💕💕👌👌👌

ممنون 

🌹

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
سلام خولی عشقم   عروس خوشگل من چطوره    

ووییی سلام چطوری تو 😍

خوبم تعلیق کرده بودم ولی برگشتم نمک گیر شدم حسابی😂😂😂

عروس لالا نمودن بحمدالله😶♀‍🤦🏻

Everything started from a dream❣️