2733
2734
اره لاغره خیلی  گفتم که تنها مشکلش همونه متاسفانه اصن بهم نمیایم از نظر قیافه ای مابقی چیزاش ف ...

من دوس ندارم خیلی لاغر اصن ،البته سلیقه ها متفاوته با احترام ،ناراحت نشی 🌹ی خواستگار خیلی لاغر داشتم بر حسب اون میگم ،به دلم نمی نشست

ینی قیافه ش هم لاغره؟یا ظاهری بهم نمی خورین؟ 

تمام شرایط عشق منو گفتی فقط عشق من یه مشکل و تنها مشکلش اینه که قیافه نداره و هیکل مابقی همشو داره، ...

جدا. چه خوب. خوش به حالتون. 

من خودم قیافه و ظاهر خییییییییییلی برام مهمه. ینی نصف خواستگارامو یکی از دلایل مهم رد کردنشون ظاهرشون بوده. 

ولی در کل مهم اینه که ظاهر به دل آدم بشینه. حالا اگر یه خواستگار یا یه موردی داشته باشم که همه ی این ویژگی ها رو  واقعا داشته باشه و پولدار هم باشه در صورتی به خاطر ظاهر تنها رد می کنم که واقعا از ظاهرش چندشم بشه و اصلا هیچ جوره به دلم نشینه و الا قبول می کنم حتما.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👍😂 ،من بنظرم حدود ۱۷۵ خوبه ،آخه خودمم که بلند نیستم🥴 درسته منم مومن بودن مهمه برام ،الهی که ی بخ ...

درسته.حتی زیر ۷۵ هم میتونه مناسب من باشه چون کوتاهم.

در کل همیشه اون چیزی نمیشه که آدم تصور میکنه یهو دیدی یکی با قد ۱۷۰ دلمو برد

مرسی عزیزم ان شاالله شما هم خوشبخت و عاقبت بخیر بشی❤❤❤

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
من دوس ندارم خیلی لاغر اصن ،البته سلیقه ها متفاوته با احترام ،ناراحت نشی 🌹ی خواستگار خیلی لاغر داشت ...

کلا قیافه و هیکل نداره خب من از نظر اون مورد نپسندیدم که ناراحت بشم شما میگین حقیقته خو ولی میخاد خودشو به وزت 75واینا برسونه بخاطر درسو ایناش این یه سال کلی لاغر شده اینجور نبوده قبلا شایدم من لاغرش کردم این یه سال🤣🤣🤣🤣🤣از بس اذیت میکنم غصه لاغرش کرده🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2728
کلا قیافه و هیکل نداره خب من از نظر اون مورد نپسندیدم که ناراحت بشم شما میگین حقیقته خو ولی میخاد خو ...

درسته عزیزم هر کس ی چیزایی براش مهمه و ...‌ مدنظره و ملاک و معیار خودشو داره

من بنظرم ظاهر مهمه که به دل بشینه ،در این حد ،حداقل 

👍😅😂🤣

جدا. چه خوب. خوش به حالتون.  من خودم قیافه و ظاهر خییییییییییلی برام مهمه. ینی نصف خواستگارامو ...

اره والا همه شرایطو داره 

تک فرزنده 

پزشکی میخونه 

خونواده ی مدرن و خوب و با اصالت 

اخلاق خودش محشره 

باخدا هست  

مهربونو دستو دلبازه 

مهم تر از همه دوسم داره 

فقط اون یه مورد هس قیافشم معمولیه تقریبا ولی خب هیکل نداره اونم درست میشه بخاطر درساش بخدا کلی لاغر شده اینقد که فشار روشه طفلکی شب هام نمیخابه منم باشم لاغر میشم از شهریور سرش خلوت شه میره باشگاه 

2740
بابا شما دخترا بیاین منو بگیرین من تپلم البته دیگه هیچ تولید مثلی صورت نمیگیره 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎