2737
2734

نجابت‌  و چشم‌پاکی‌بود همسرم‌فراتر از حد تصورمه الحمدالله

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زمانی که مجرد بودم میگفتم ای خدا شوهرم ۱۰سانت ازم بلندتر باشه موهاشم همیشه خوش حالت باشه ازاینا که میدن عقب خوشگل موشکل میکنن😍

و اما شوهره خود م 😐قدش فقط ۳سانت ازم بلندتره 😑موهاشم چنگی به دل نمیزنه ☹✋

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2740

محب اهلبیت 

خداترس

ایمان

تقوا

اخلاق

صداقت

پاکی

اصالت 

فرهنگ

بااحساس

زن دوست

پول و قیافه گور باباش😉

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

مومن و مذهبی باشه( واقعی نه خشکه مذهبی)

قدش هم ۱۸۳ باشه😁( خودم کوتاهم دوست دارم اون بلند باشه😂)

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

همین شوهر پشمکی خودمو موخوام قربونش شم 

الان باهاش قهرم البته 😁😐

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   

اصلا ب ازدواج فکر نمیکردم و هیچ معیاری نداشتم.ولی وقتی شوهرمو دیدم انگار خدا نیمه گمشدمو بهم داده بود شرایطمون هم مثل هم بود خیلی خوب همو درک میکردیم.همین کافی بود تابفهمم کنارش آرامش دارم

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖