2737
2739
عنوان

بیسوادی به چه قیمتی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3318 بازدید | 199 پست
چرا شوهر کردی

شوهر چیز جذابی نداره برم دنبالش رسم بود کمک خواستم

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راست میگه  پروفت خیلی خوبه🤣 عکس کی هست حالا؟ سنجاق سر هم زدی براش😋😝

😂فدای توام بشم نمبدونم گوگل داشتم میچرخیدم دیدمش خیلی دلبره به دلم نشست گل سرشم فابریکشه😂

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
میشه بپرسم چرا تو این سن شوهر کردی؟ 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2728

به نظرم طلاق بگیر برو مدرسه کنکور بده دانشگاه برو عاشق شو ازدواج کن توی سن مناسب اگه میخوای اینده خوبی داشته باشی از ما گفتن بود

میخوام بالامو باز کنم و پرواز کنم👩‍🦽🎶🤞💖

قضاوت نکنید شایدخونوادش سخت گیری کردن.منم همین ک مدرسم تموم شدخونوادم گفتن دیگه ادامه تخصیل نی .چرا شوهرنمیاد گیرت نمیادفلان.منم به یکی نرسیده جواب بله دادم از دستشون خلاص شم.ایشالا خیرنبین خونوادم

😁

منم ۱۶ سالمه میخوام برم اول دبیرستان،خیلی از دوستام ازدواج کردن الانم مث چی پشیمونن ببین به هر قیمتی شده برو درس بخون فردا پس فردا بچت بگه مامانم تحصیلاتش چقده ؟دوستاش بهش چی میگن؟مطمئن باش رفته رفته همه با سواد تر از قبل میشن اینو مطمئن باش که هیچ آدم بیسوادی پیدا نمیشه توی دوره‌ای هستیم که دیپلم بیسوادیه به فکر خودت باش دوست عزیز.

2738

ما چه کمکی میتونیم بکنیم فقط بچه نیار الان

عقدکردم💙برای اینکه بعد عروسیمون تو ارامش زندگی کنیم و عاقبت بخیر بشیم یه صلوات بفرستین سختی زیاد کشیدم انشالله به حاجت دلتون برسین🌸
چرا به این زودی ازدواج کردی آخه🤔

هر جور شده برو مدرسه. به هر قیمتی شده.فعلا هم بچه دار نشو.

عزیزم شرمنده چرا حرف چرت میزنی خب اون بنده خدام زن گرفته که زن زندگی باشه و براش بچه بیاره. بچه دلش میخواد گناه که نکرده. مشکل از استارتره

ای بابا همتون که دارید بهش میگید چرا شوهر کردی.

خب دیگه قسمتش بوده 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی